Atgal

Krūtų mažinimas

Operacijos trukmė
2-3 val.
Nejautra
Bendrinė
Kaina
nuo 3600 €
Į kainą įeina:
Naktis klinikoje, maitinimas, kraujo tyrimai, anestezija, pooperacinė priežiūra, asmens higienos priemonės, medikamentai, specialūs pooperaciniai drabužiai.

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Daugiau

Ne visoms ir ne visada didelė krūtinė yra privalumas – daug moterų kenčia nuo stuburo skausmų, jaučia fizinį ir psichologinį diskomfortą sportuojant ar užsiimant kita aktyvia fizine veikla, praranda pasitikėjimą savimi. Be to, didelė krūtinė laikui bėgant nukąra, pakeičia savo išvaizdą, tad vis daugiau moterų visame pasaulyje ryžtasi krūtų mažino operacijai, arba kitaip dar redukcinei mamoplastikai. Atliktas krūtų mažinimas ne tik palengvina kasdienybę, bet ir pagerina gyvenimo kokybę, suteikia daugiau energijos, pagerina nuotaiką ir psichologinę savijautą, o svarbiausia – suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Kada atliekamas krūtinės mažinimas?

Dažniausiai išskiriamos trys pagrindinės moteris varginančios priežastys, kurios paskatina kreiptis pagalbos į plastinės chirurgijos gydytojus.

Svarbi informacija

Operacijos nerekomenduojama moterims, ateityje planuojančioms maitinti krūtimi, nes korekcijos metu gali tekti perpjauti pieno latakus, einančius spenelių link ir išeinančius iš jų. Kuo moters krūtys didesnės, tuo didesnė tikimybė, jog po operacijos maitinti krūtimi nebebus įmanoma.

Kaip pasiruošti krūtinės mažinimo operacijai?

Konsultacija su gydytoju
Pirmiausia kartu su paciente parenkamas pageidavimus atitinkantis krūtų dydis bei forma, atliekami visi reikalingi tyrimai.

Vaistų vartojimas ir žalingi įpročiai
Prieš operaciją rekomenduojama nevartoti priešuždegiminių vaistų, nes tai gali padidinti kraujavimo riziką. Bent 4 savaitės prieš ir po operacijos rekomenduojama atsisakyti rūkymo.

Kaip atliekama krūtų mažinimo operacija?

Krūtų mažinimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka apie 3 valandas. Krūtinė gali būti mažinama keliais būdais – kuris būdas geriausiai tiks, gydytojas nuspręs atsižvelgęs į konkretų atvejį.

Inkarinė redukcija atliekama esant itin dideliam nereikalingos odos ir riebalinio audinio pertekliui. Pjūvis atliekamas apversto T inkaro formos. 
Vertikali redukcija su mažesniu pjūviu po krūtine atliekama, kai reikia pašalinti mažesnį audinių perteklių.

Operacijos metu pašalinama nereikalinga oda ir po ja esantis audinys, sumažinamas krūtų dydis ir aureolė (tamsiai rusvos odos plotelis apie spenelį), kuri dažnai padidėja didėjant krūtims. Vėliau aureolė kartu su speneliu pakeliami į prieš operaciją numatytą aukštį bei suformuojama estetiška krūties forma. Sumažinus krūtinė jos viršus dažniausiai būna tuščias, tad daugelis moterų kartų renkasi ir krūtinės padidinimą implantais.

Pooperacinė priežiūra

Speciali priežiūra

Po operacijos pirmą parą pacientės praleidžia klinikoje. Pirmas mėnuo po operacijos reikalauja atsargumo ir priežiūros – grįžti į darbą ir tęsti įprastinę veiklą galima po 7–10 dienų. 4–6 savaites po operacijos 22–23 valandas per parą reikia segėti specialią liemenėlę. Bent mėnesį po operacijos rekomenduojama miegoti ant nugaros.

Gijimas ir randėjimas

Kadangi per operaciją spenelis iš dalies atskiriamas nuo aplinkinio krūties audinio ir šiek tiek sutrikdoma inervacija, sumažėja spenelio jautrumas, tačiau jis laikui bėgant gerėja. Galutinis rezultatas matomas po 4 mėnesių, kai galutinai susiformuoja krūties forma. Tada atsistato ir spenelio jautrumas. Pooperacinį randą ne mažiau kaip metus laiko reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis. Randas paprastai išbąla per 2 metus.

Aktyvi fizinė veikla

Aktyviai sportuoti nerekomenduojama 3 mėnesius po operacijos.

Krūtų mažinimas

Kainynas

Krūtų didinimas su apvaliais implantais
3350-3500 €
Krūtų didinimas su anatominiais implantais
3650-3800 €
Krūtų didinimas su Motiva ergonominiais implantais
nuo 3550 €
Krūtų didinimas su Polytech poliuretaniniais implantais
nuo 3800 €
Krūtų didinimas su B-Lite implantais
nuo 5000 €
Krūtų implantų išėmimas be pakėlimo
nuo 2200 €
Krūtų implantų išėmimas su kapsule ir pakėlimas
nuo 3650 €
Krūtų implantų keitimas
nuo 3350 €
Krūtų pakėlimas
nuo 3250 €
Krūtų didinimas riebalais
nuo 3050 €
Krūtų pakėlimas ir didinimas su implantais
nuo 4550 €
Krūtų pakėlimas ir didinimas su implantais per spenelį
nuo 3900 €
Krūtų mažinimas
nuo 3600 €
Mastektomija
nuo 3150 €
Mastektomija su implantais
nuo 5050 €
Įtraukto spenelio plastika
nuo 800 €
Krūties liaukos (ginekomastijos) pašalinimas vyrams
nuo 2150 €
Krūties pridėtinės liaukos šalinimas
nuo 2150 €
ATSAKYMAI JUMS

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja krūtinės mažinimas?
Ar krūtinės mažinimas gali turėti įtakos maitinimu?
Ar krūtinės mažinimo operacija skausminga?
Ar po operacijos lieka didelis randas?
Ar krūtinės mažinimo operacija yra saugi?
Kada pamatysiu galutinį operacijos rezultatą?
Kada po operacija galima grįžti į darbą?
Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek