Noras kreiptis į plastikos chirurgus dažniausiai kyla iš poreikio išpildyti savo svajones, suteikti sau daugiau pasitikėjimo, susigrąžinti jaunystę. Vis dėlto, plastinės operacijos šiandien siejamos ne tik su išvaizdos patobulinimais, bet ir gera psichologine sveikata, pasitikėjimu savimi. Estetines kūno problemas, ypač po gimdymų, padeda išspręsti krūtinės pakėlimas ar šiandien ypač populiari „Mommy Makeover“ operacija. Ypač dažnai plastinė chirurgija reikalinga ir tada, kai tam tikros kūno dalys kelia kitų sveikatos problemų. Pavyzdžiui, krūtinės mažinimo operacija padeda atsikratyti nugaros skausmų, viršutinių vokų pakėlimas pagerina matymo lauką.

Mūsų klinikoje atliekamos veido, krūtų, kūną formuojančios operacijos bei kita plastinė chirurgija, padedanti išspręsti bet kurias – estetines arba fizines sveikatos problemas. Visos plastinės operacijos atliekamos tik patyrusių plastikos chirurgų, taikant tiek ir laiko patikrintus tradicinius gydymo metodus, tiek ir naujausios kartos technologijas.

Grožis neturi taisyklių ar standartų – kiekvienas mūsų esame savitai gražūs. Jeigu turite specialių pageidavimų, visada atsižvelgiame į jūsų nuomonę, patariame ir randama geriausią jus tenkinantį sprendimą. Visgi, plastinių operacijų tikslas yra ne visiškai pakeisti jūsų unikalius bruožus, bet atvirkščiai – atlikus subtilias korekcijas leisti jūsų grožiui pražysti dar labiau.

Pilvo plastika

Plačiau

Po nėštumo ar per trumpą laiką netekus daug svorio neretai atsiranda pilvo odos perteklius, o…

Vokų pakėlimas

Plačiau

Akys yra pati išraiškingiausia mūsų veido dalis, jos pritraukia dėmesį, išreiškia emocijas. Bėgant metams, oda…

Krūtų didinimas implantais

Plačiau

Krūtų didinimas implantais gali suteikti krūtinei geidžiamą formą – ji gali tapti didesnė, apvalesnė, stangresnė,…