Nuolatinis skubėjimas, stresas, nemigos naktys, žalingi įpročiai, bėgantis laikas – tai veiksniai,  skatinantys odos senėjimą bei įvairių odos problemų atsiradimą. Lygumą, gyvybingumą ir švytėjimą odai grąžina moderniais lazeriais atliekamos dermatologinės procedūros, kurių dėka vos po pirmos procedūros odoje prasideda intensyvūs regeneracijos procesai, oda po truputį atgauna drėgmę ir stangrumą, tampa lygesnė.

Frakcinis odos atjauninimas – savo universalumu ir gydomuoju poveikiu unikali procedūra, galinti išspręsti daugybę odos negalavimų: panaikinti raukšles, gydyti aknės pažeistą odą, naikinti randus ir pigmentines dėmes, sutraukti poras, grąžinti odai sveiką spindesį, jaunatviškumą ir gyvybingumą. Veido atjauninimo procedūra rekomenduojama esant odos poringumui, nelygiam odos paviršiui, visų tipų raukšlėms, praradus natūralų odos skaistumą. Procedūros metu suaktyvinami regeneracijos ir kolageno gamybos procesai giliuosiuose dermos sluoksniuose: susidaro naujas ir švelnus odos sluoksnis, suaktyvėja kolageno gamyba.

Frakcinio odos atjauninimo metu veido, plaštakų ar kaklo odos paviršius yra veikiamas taškiniu (frakciniu) būdu – lazeris odai siunčia impulsus, kurie veikia tik tam tikras jos dalis ir suformuoja tūkstančius mikroskopinių „stulpelių”, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Tokiu būdu yra skatinamas naujos, švelnios odos susidarymas bei kolageno gamyba, o nepažeisti audiniai paspartina natūralų gijimą. Atliekant frakcinį veido odos atjauninimą yra šiek tiek pažeidžiamas odos paviršiaus vientisumas, tačiau ne pilnu lazeriniu spinduliu, o itin siaurais šviesos pluošteliais, kurie odoje išgarina tam tikro numatyto ir kontroliuojamo gylio „stulpelius”. Gyjant „stulpeliams” oda traukiasi, todėl mažėja jos apimtis, lygėja tiek smulkios, tiek ir gilesnės raukšlės, koreguojami randai.

Frakcinio odos atjauninimo išskirtimumas yra tas, jog vos po pirmos procedūros prasidėję regeneracijos procesai tęsiasi ilgai, todėl bėgant laikui, odos būklė tik gerėja, o didžiausias efektas pasiekiamas praėjus 2-3 mėn. po atlikimo.

Frakcinio odos atjauninimo dėka išnaikinami pigmentacijos pakitimai, išlyginami smulkūs, po aknės atsiradę randai, raukšlės tampa lygesnės ir ne tokios gilios, o mažos raukšlelės gali visai išnykti, taip pat, pagerėja odos struktūra, paskatinama kolageno gamyba, todėl pacientai džiaugiasi stangresne, švelnesne, elastingesne, švytinčia ir jaunatviškesne oda.