Po nėštumo ar per trumpą laiką netekus daug svorio neretai atsiranda pilvo odos perteklius, o dėl ištemptų pilvo raumenų susilpnėja pilvo siena ir atsiranda „atsikišęs pilvukas“, kurio atsikratyti nepadeda nei dietos, nei sportas. Pilvo plastika atkurs dailias kūno formas, kai pilvo standumo jau nepavyksta atkurti nei fiziniais pratimais, nei sveika mityba.

Dažniausiai pilvo plastikos procedūros pageidauja pacientai, kurie nėra patenkinti savo kūno estetine išvaizda ar net jaučia psichologinį diskomfortą, kuris trukdo pilnaverčiai džiaugtis gyvenimu ar net išsivysto į pasitikėjimą savimi menkinantį kompleksą. Pacientai skundžiasi negalintys atsipalaiduoti paplūdimyje, dėvėti patinkančių drabužių, jaučiantys psichologinį barjerą intymiame gyvenime.

Dažniausiai nukaręs pilvas atsiranda moterims po gimdymo – jei vaisius buvo didelis, net ir po vieno nėštumo moteriai gali prasiskirti tiesieji pilvo raumenys, dėl ko pilvas pasidaro suglebęs. Panašų efektą gali sukelti ir  itin staigus didelio svorio atsikratymas, kuomet atsiranda didelės kabančios odos sankaupos bei pakinta kūno linijos.

Kaip atliekama pilvo plastikos operacija?


Pilvo plastika – chirurginė operacija, skirta pilvo sienos deformacijai koreguoti. Operacijos metu pašalinamas odos perteklius iš pilvo srities, daugiausia iš apatinės jo dalies. Jei problema yra tik prasiskyrę pilvo raumenys, pilvo odos pertekliaus nėra, o odos elastingumas išlikęs, galima atlikti dalies pilvo sienos plastiką. Dažna pacientė kartu su šia procedūra nusprendžia pakoreguoti ir krūtinę, kuri dėl tų pačių priežasčių dažnai taip pat suglemba. Tokiu atveju atliekama pasaulyje  sparčiai populiarėjanti operacija „Mommy Makeover“, kurios metu ne tik pakoreguojamas pilvas, bet ir atliekamas krūtų pakėlimas, dažnai kombinuojamas su krūtų didinimu implantais.

Pooperacinis periodas ir gijimas  • Po operacijos pirmos dvi pooperacinės naktys praleidžiamos klinikoje;

  • Per operaciją padarytus pjūvius reikia perrišti kas 2–3 dienas sausais tvarsčiais;

  • Po dušu maudytis galima praėjus 4 dienoms po operacijos;

  • Siūlai, jei operacijai naudoti netirpūs siūlai, šalinami praėjus 2 savaitėms po operacijos;

  • 6 savaites po operacijos 22–23 valandas per dieną reikia nešioti specialią kompresinę aprangą, suteikiamą klinikoje;

  • Atlikus pilvo plastiką, pilnas gijimo laikotarpis užtrunka apie porą mėnesių – tiek laiko po operacijos reikia nešioti specialius kompresinius drabužius, prispaudžiančius pilvą, tačiau į darbą grįžti galima jau po dviejų savaičių;

  • Ne mažiau nei metus laiko patariama vengti saulės spindulių, kad randas, kiek įmanoma, išbaltų ir liktų mažai pastebimas;

  • Aktyvios ir intensyvios fizinės veiklos reiktų vengti apie 3 mėnesius;

  • Galutinis rezultatas matomas po 4 mėnesių, kai visiškai atslūgsta tinimas.


Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.