Krūtų didinimas implantais gali suteikti krūtinei geidžiamą formą – ji gali tapti didesnė, apvalesnė, stangresnė, svarbiausia, turi derėti su natūralia moters išvaizda.

Krūtų implantai būna įvairaus tūrio ir svorio, gali būti apvalūs arba lašo formos („anatominiai“) ir yra pritaikomi kiekvienai individualiai – atsižvelgiant į moters lūkesčius, pageidavimus, odos elastingumą ir kitas chirurgines galimybes. Apvalūs implantai puikiai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis, kurios nori, jog viršutinė krūties dalis būtų pilnesnė, iškilesnė. Lašo formos implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos arba kuomet pacientės nori, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.

Visų pirma, kartu su paciente parenkamas pageidavimus atitinkantis krūtų dydis bei forma. Konsultacijos metu galima atlikti ir būsimos krūtinės 3D simuliaciją, o tai leidžia moteriai geriau suvokti būsimą krūtų dydį ir formą.


Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?


Priklausomai nuo pacientės kūno sudėjimo ypatumų bei pageidavimų, parenkama tinkama pjūvio vieta. Pjūviai, krūtinės dydį koreguojant implantais, gali būti atliekami po krūtimis arba po spenelių aureolėmis. Taip pat, priklausomai nuo implanto formos, implantai gali būti dedami po krūtų liaukiniu audiniu arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Dažniausiai implantai dedami pagal vadinamąją „dual plane“ (dviejų plokštumų) metodiką – viršutinė implanto dalis „slepiama“ po raumeniu, o apatinė lieka po liauka. Tokiu atveju nuo krūtinės ląstos sienos eina lygus pakilimas, krūtis atrodo natūraliau.

Krūtų didinimas implantais yra nesudėtinga operacija ir atliekama palyginus per trumpą laiką – operacija trunka porą valandų, o kartais ir trumpiau. Operacija atliekama su bendrine nejautra.

Pooperacinė priežiūra ir gijimas


Po krūtų didinimo operacijos pirmą parą pacientės praleidžia klinikoje. Po šios operacijos į įprastas gyvenimo vėžes grįžtama gana greitai, svarbu laikytis gydytojo nurodymų. Pirmas mėnuo po operacijos reikalauja atsargumo ir priežiūros – po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių.

  • Labai svarbu pirmas savaites po operacijos nekilnoti rankų, kad implantai nepasislinktų iš savo vietų;

  • 6 savaites po operacijos 22-23 valandas per parą privaloma dėvėti specialią liemenėlę, kuri suteikiama klinikoje;

  • Būtina vengti didesnio fizinio krūvio, nesportuoti rekomenduojama 2-3 mėn.;

  • Žymus patinimas krūtyse išlieka dvi - tris savaites, tačiau mažesnis patinimas gali būti iki kelių mėnesių;

  • Pooperacinį randą ne mažiau kaip metus laiko reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo blankesnis. Randas paprastai išbąla per 2 metus.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo.