Krūtinės didinimas riebalais – natūralus būdas suteikti krūtinei apvalumo ir apimties. Vienos procedūros dėka galima ne tik padailinti krūtinę, bet ir sumažinti riebalinio audinio sankaupas nepageidaujamose kūno vietose: juosmens, pilvo, nugaros, šlaunų srityse.


Kaip atliekama krūtinės didinimo operacija?


Krūtinės didinimas atliekamas taikant bendrąją arba regioninę nejautrą. Vietoje, kurioje bus atliekamas riebalų nusiurbimas (persodinimas), daromi nedideli pjūviai, pro kuriuos įkišama metalinė kaniulė ir jos pagalba išsiurbiami riebalai, kuriuos specialiu metodu paruošus, suleidžiama į reikiamą sritį. Riebalai persodinimui imami iš probleminių vietų, kuriose randamas didžiausias poodinių riebalų sluoksnis: juosmens, pilvo srities, kartais – šlaunų, nugaros. Riebalų visada suleidžiama daugiau, kadangi iš jų prigyja tik apie 40 procentų – dalį persodintų ląstelių organizmas priima kaip normalų riebalinį audinį, o neprigijusios riebalų ląstelės yra išskaidomos, išnešiojamos ir pašalinamos iš organizmo.


Pooperacinis periodas ir gijimas  • Po operacijos krūtys patinusios būna apie 4-5 savaites.

  • Galutinis operacijos rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kuomet visiškai prigyja persodinti riebalai.

  • Kadangi po atliktos operacijos prigyja tik apie 40 % riebalų, todėl, norint pasiekti geriausią rezultatą, po kiek laiko gali tekti kartoti procedūrą.

  • Persodintų riebalų tūris taip pat priklauso nuo svorio pokyčių – numetus svorio, jų tūris sumažėja.

  • Vietų, kur persodinti riebalai, apie mėnesį negalima masažuoti.

  • Po operacijos 2-4 savaites rekomenduojama vengti fizinio krūvio ir sporto.