• English
 • Danish

Krūtinės pakėlimas

Susigrąžinkite jaunatvišką formą

Krūtys – moteriškumo simbolis. Dėl įvairių veiksnių pakitusi krūtų forma dažnai nebetenkina moters ar netgi neigiamai veikia pasitikėjimą savimi. Krūtinės pakėlimas – operacija, atliekama dėl bėgant laikui sumažėjusio odos stangrumo ir praradus jaunatvišką formą, krūtims nusileidus po gimdymo ar atsikračius daug nereikalingo svorio.

Card Icon
Po gimdymo
Card Icon
Numetus daug svorio
Card Icon
Praradus odos stangrumą

Kaip atliekama operacija?

Krūtinės pakėlimas atliekamas taikant bendrąją nejautrą ir paprastai trunka iki 3 valandų. Krūtų pakėlimas neretai atliekamas kartu su krūtų didinimo operacija.

Jei krūtų pasmukimas yra nedidelis, jų formą galima koreguoti lašo formos, arba „anatominiais“, silikoniniais implantais, darant pjūvį aplink spenelio areolę ir kartu pašalinant odos perteklių. Taip šiek tiek pakyla spenelio vieta, padidinamas krūties tūris, o randas lieka tik aplink spenelį.
Jei krūtys pasmukusios daugiau, reikia atlikti inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Šis pjūvis leidžia pašalinti didesnį odos kiekį. Po operacijos randas lieka aplink aureolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi.
Po operacijos krūtys įgauna dailesnę, jaunatviškesnę formą.

Pooperacinė priežiūra ir gijimas

 • Po krūtų pakėlimo operacijos pirmą parą pacientės praleidžia klinikoje;
 • 3 savaites po operacijos reikėtų nekelti sunkių daiktų aukščiau nei pečių juosta, kad žaizdos gerai gytų;
 • Pirmas mėnuo po operacijos reikalauja atsargumo – po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių. Pirmas savaites po operacijos negalima kilnoti rankų, kad implantai nepasislinktų iš savo vietų;
 • 4 savaites po operacijos visą parą privaloma dėvėti specialią liemenėlę;
 • Būtina vengti didesnio fizinio krūvio. Rekomenduojama nesportuoti 2 mėn.;
 • Patinimas krūtyse išlieka dvi – tris savaites;
 • Pooperacinį randą ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis;
 • Randas paprastai išbąla per 2 metus;
 • Jei tos pačios operacijos metu buvo atliktas ir krūtų didinimas silikoniniais implantais, reikia laikytis po šios operacijos skirtų rekomendacijų.

Kodėl „Fi Clinica“?

Esame profesionalų komanda, galinti užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas. Klinikoje dirba tarptautinę patirtį sukaupę savo srities ekspertai. Mums rūpi, kad Jūsų grožis ir sveikata atsidurtų patikimose rankose.

Card Icon
Patikima profesionalų komanda
Card Icon
Naujausia įranga
Card Icon
Moderniausi gydymo metodai
Card Icon
Sutaupytas Jūsų brangus laikas

Kodėl verta rinktis operaciją Lietuvoje?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Gausite aukščiausio lygio specialistų paslaugas
 • „Fi Clinica“ turi tarptautinę patirtį ir užsienio klienčių pasitikėjimą
 • Galimybė susitikti pirmai konsultacijai ten, kur gyvenate jūs
 • Visą informaciją ir konsultacijas gausite savo gimtąja kalba
 • Mūsų specialistai suteiks jums išsamią informaciją prieš operaciją, atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės tinkamai susiplanuoti kelionę

Svetlana Vaičiukynienė

Labai malonūs gydytojai, ypač gyd. Guogienė, malonus aptarnavimas. ŽMONĖS žino ir moka savo darbą, AČIŪ jiems. Kam reikia pagalbos, rekomenduoju FI CLINICA.

Renata Jackutė Mockuvienė

Nuostabi klinika. Labai džiaugiuosi, kad ją radau. Viskas super 😊 Visas personalas labai malonus❤ Gydytojai daro stebuklus❤😊 Esu labai patenkinta ir visiems labai dėkinga. Ačiū Jums visiems labai 😊💕

Augustė

Fi Klinikos personalas labai malonus, visi labai paslaugūs ir visada su šypsenomis!

Sandra Sandarl, 39 m.

Viskas praėjo labai sklandžiai, kolektyvas nuostabus viskuo pasirūpina ir viską paaiškina kaip viskas vyks. Labai sužavėta galutiniu rezultatu (kad ir dar viskas patinę) ir kolektyvu!

Natalija Černiauskė, 37 m.

Geriausi gydytojai, nuostabus personalas, super geras aptarnavimas, aukščiausio lygio bendravimas, rūpestis! Rekomenduoju! Super klinika!

Paulina Moulin

Puiki klinika, mano atradimas! Visas personalas labai draugiškas ir profesionalus. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju!

Ieva Petruškevičiutė

Reikėjo konsultacijos kuo skubiau ir be problemų užsiregistravome. Likome labai patenkinti šia klinika, tiek gydytojų profesionalumu, žmogiškumu, patirtimi. Taip pat dirba labai nuostabi administratorė Laura! Viską nuosekliai ir detaliai išaiškino. Dėl šių priežasčių nusprendėme ir operaciją atlikti būtent šioje klinikoje 😉 Labai rekomenduojame!

Elvyra Žeižienė

Rekomenduoju! Patirtis, profesionalumas, atida!

Deimantė Velivytė, 32 m.

Nuostabūs specialistai, išūmanantys savo darbą. Malonus ir nuoširdus bendravimas su pacientu 😍 100% tik Fi clinica geriausia!!!

Agnė Sutavičienė

Patys geriausi atsiliepimai apie šią kliniką, aptarnavimas super, maistas tai pat, jaučiausi ne kaip klinikoj, o kaip namie, ačiū!!!

Loreta Plytaitienė

Superinis aptarnavimas nuo pat pradžių iki pabaigos: administratorės labai malonios ir paslaugios, sesutės taip pat nuostabios ir padedančios, na o gyd. Kaikaris – tikras profesionalas, kartu ir paprastas, nuoširdus Žmogus, visada randantis laiko atsakyti į iškylančius klausimus.❤️ Labai didelis Ačiū Jums visiems!!! ❤️🌹 Sėkmės Jums Jūsų sunkiuose darbuose❤

Laima Sabienė

Labai gerai, specialistai patys geriausi.

Džiugas Palionis

Both friendly and professional odontology team! 😊

Lori McGuffin, 47 m.

I just had my rhinoplasty performed here. Very happy with the clinic and surgery. Professional from start to finish. And special mention for Agne and Irve my nurses.

Andrius Liškus

Kaskart malonu sugrįžti pas dantistę Rūtą. Klinikoje kaip visada puikus priėmimas ir servisas!

Jolita, 34 m.

Aukštos klasės klinika, patys geriausi gydytojai ir nuostabus personalas 😊

Laima Bugienė

Labai esu dėkinga FI plastinės chirurgijos klinikos visiems darbuotojams. Visą darbą ir aptarnavimą įvertinu 7 auksinem zvaigzdutem aciu visiems

Dalia Česnauskė, 38 m.

Tik patys geriausi atsiliepimai! Likau viskuo labai patenkinta, visi darbuotojai – nuo administratorės iki anesteziologo bei gydytojo – labai dėmesingi ir paslaugūs. Rekomenduoju Jus visiems 🙂

Irina

Nuostabu – gydytojai, visas personalas. Rūpinasi kiekvieną minutę, visada šypsosi. Atmosfera labai jauki, jaučiausi, kad esu kurorte kokiam, 5 žvaigždučių viešbutį 🙂 Maistas iš viso wow!!! Ačiū visai jūsų komandai, linkiu jums begalinės sėkmės :*

Nadia Natalie Riise, Danija

Super kirurger, de sødeste sygeplejesker.. 100% Top info. Jeg ville vælge dem igen ☺️ (Nuostabūs chirurgai, malonios sesutės, 100% suteikta informacija. Sugrįžčiau ir vėl!)

Brian Starup, Danija

Kanon sted. Fatastisk service. Og information er 100% i top. 👍 (Puiki klinika, kokybiškos paslaugos. TOP klinika)

Specialūs pasiūlymai

Mezoterapija/biorevitalizacija + Dovana!

Vasaros metu yra itin svarbu pasirūpinti tinkama odos priežiūra. Kaip žinia, saulės spinduliai, karštas oras bei kiti faktoriai labai alina mūsų veido odą, ji netenka drėgmės, praranda natūralų švytėjimą ir gyvybingumą. Todėl reikia nepamiršti veido odą aprūpinti drėgme tiek kasdienėje rutinoje, tiek kreiptis į specialistus ir pasitelkti stipresnes priežiūros priemones – injekcines procedūras.

Šių procedūrų metu į Jūsų odą gali būti suleidžiama ne tik hialurono rūgštis. Dažnai į pagalbą yra pasitelkiami įvairių komponentų mišiniai. Jų sudėtyje yra odai reikalingų aminorūgščių, vitaminų, antioksidantų, filerių, mineralinių medžiagų.

Injekcinės procedūros kiekvienam pacientui yra parenkamos individualiai, priklausomai nuo esamų odos problemų ir poreikio. Pats tokio tipo procedūros atlikimo būdas padeda mišinių veikliosioms medžiagoms įsiskverbti būtent ten, kur reikia. Be to, suleidus naudingų komponentų mišinį po oda, veikliosios medžiagos išsilaiko ilgą laiką, taip pagerindamos odos atsinaujinimo procesus.

Procedūrų poveikis:

 • skatina audinių regeneraciją;
 • kolageno ir elastino sintezę dermoje, kas didindama odos elastigumą;
 • išlygina odos mikroreljefą, mimikos raukšles bei apsaugo nuo naujų susidarymo;
 • intensyviai drėkina;
 • bendrai gerina odos tonusą, lygina tekstūrą bei skaistina odą.

Specialius pasiūlymas Jums!

Perkant 3 mezoterapijos ar biorevitalizacijos procedūras iš karto – drėkinanti ir elastingumą gerinanti GEMOLOGY perlų ir deimantų procedūra DOVANŲ

Dovanos vertė 89 eur.

Registruotis procedūroms galite paskambinę „Fi Clinica“ telefonu +37062688838 arba parašę į info@ficlinica.lt

* galioja iki liepos 31 d.

PROFHILO hidroliftingo procedūra + dovana!
Saulė, karštis, jūros vanduo, kondicionieriai – vasariniai indikatoriai, kurie ne itin teigiamai veikia mūsų veido odą. Todėl labai svarbu, pasikonsultavus su specialistais tinkamai ja pasirūpinti. Hialurono rūgšties injekcijos – vienas iš būdų suteikti savo odai tinkamą priežiūrą vasarą.
Specialus pasiūlymas Jums!
Visa birželio mėnesį pasirinkę PROFHILO hidroliftingo procedūrą, gausite GEMOLOGY Jauninatį losjoną su deimantais DOVANŲ, tad savarankiškai  toliau tęsite odos drėkinimą namuose.
Plačiau apie procedūrą:
 • Procedūros metu naudojamos Šveicarijos gamintojų sukurtos itin aukštos (64 mg/2ml) koncentracijos hialurono rūgštys be konservantų.
 • Mažiau dūrių procedūros metu. Matomiems rezultatams pakanka vos 5 injekcijos taškų kiekvienoje veido pusėje. Procedūra trunka vos 20 minučių.
 • Mažesnis procedūrų skaičius ir trumpesnis gijimas. Audiniai pilnai atkuriami po 2 procedūrų, kurias geriausia atlikti su 1 mėnesio pertrauka.
Kuo ypatingos PROFHILO hialurono injekcijos?
 • Stabdomi veido senėjimo procesai;
 • Oda akimirksniu tampa skaisti, spindinti ir jaunatviška;
 • Oda drėkinama, atstatomas elastingumas ir tonusas;
 • Mažinamas odos suglebimas, atkuriamas stangrumas;
 • Lyginama randų ar spuogelių turinti oda;
 • Sumažėja pigmentinių dėmių.

 

Registruotis procedūrai galite paskambinę „Fi Clinica“ telefonu +37062688838 arba parašę į info@ficlinica.lt

Programa „Dailios kojos“

 Džiaukis vasara ir dailiomis kojomis!

Iš spintos laukan prašosi elegantiška suknelė ir smailianosiai bateliai.
Stebinkite aplinkinius pasitikėjimo kupinais žingnsiais bei stangriomis, grakščiomis kojomis.
Mūsų klinikos specialistė parinks individualiai Jums tinkančias procedūras, kurių pagalba kojų oda taps stangresnė ir lygesnė.

Mūsų klinikoje atliekamos kruopščiai parinktos, saugios procedūros su aukštos kokybės produktais. Derindami procedūras su sportu bei sveika mityba, galite pasiekti maksimalių rezultatų, kurie tikrai džiugins.

Įsigydami keturių procedūrų kojų stangrinimo programą, mes Jums dar dvi procedūras padovanosime.

Norime pabrėžti, jog vieno apsilankymo metu, gali būti kombinuojamos skirtingos procedūros.

 • Ultragarsinė kavitacija;
 • Vakuuminis limfodrenažas;
 • Radiodažnis;
 • Bandažai + kompresinė terapija;
 • Manualinis masažas.

Registruotis procedūrai galite paskambinę „Fi Clinica“ telefonu +37062688838 arba parašę į info@ficlinica.lt

*Specialus pasiūlymas galioja perkant 4 procedūras.

*Pasiūlymas galioja iki birželio 30 dienos, o atlikti procedūras reikia per 4 mėnesius nuo įsigyjimo datos.

Lūpų putlinimui – 20% nuolaida!

Lūpos yra svarbi veido dalis į kurią visada atkreipiamas dėmesys.

Bėgant laikui, kaip ir visa mūsų veido oda, jos natūraliai sausėja, netenka putlumo, aplink lūpas ir jų kampučiuose gali atsirasti smulkių raukšlelių.

Hialurono rūgšties užpildais galima keisti lūpų kontūrą, padidinti jų apimtį, suteikti joms putlumo, padrėkinti, sumažinti arba panaikinti smulkias raukšles aplink lūpas.

Visą birželio mėnesį skelbiame specialų pasiūlymą ir lūpų putlinimui suteikiame net 20% nuolaidą!

Norite gauti daugiau informacijos ar užsiregistruoti procedūrai?

Registruotis procedūrai galite paskambinę „Fi Clinica“ telefonu +37062688838 arba parašę į info@ficlinica.lt

 

Padovanokite „Fi Clinica“ dovanų kuponą

Padovanokite brangiems žmonėms sveikatos, grožio ir pasitikėjimo savimi – „Fi Clinica“ dovanų kuponą!

Jūsų mylimieji turės galimybę rinktis iš itin plataus dermatologijos, kosmetologijos, odontologijos bei plastinės chirurgijos paslaugų spektro ir išpildyti savo norus bei svajones!

Savo mylimiesiems padovanokite:

 • Sveiką ir gražią šypseną

Graži ir sveika šypsena – geros savijautos ir pasitikėjimo savimi pamatas. Modernių technologijų ir profesionalių gydytojų odontologų dėka mūsų klinikoje bus diagnozuotos ir išspręstos visos, su burnos sveikata ir estetika susijusios, problemos.
Daugiau informacijos apie odontologines paslaugas rasite čia.

 • Gerą odos būklę

Atgaivinti odą ir palaikyti gerą jos būklę padės profesionali kosmetologė, kuri, atsižvelgdama į individualias problemas, pritaikys labiausiai tinkantį gydymą ar procedūrą ir grąžins jūsų odai natūralų skaistumą, lygumą ir drėgmę.
Daugiau informacijos apie kosmetologines paslaugas rasite čia.

 • Švytinčią, lygią bei elastingą odą

Bėgantis laikas, įtemptas gyvenimo ritmas, miego trūkumas – esminiai veiksniai, paliekantys pėdsakus mūsų veiduose: oda praranda skaistumą, stangrumą, elastingumą ir drėgmę, gilėja raukšlės ir ima atsirasti naujos raukšlelės. Moderniausių technologijų ir profesionalių gydytojų dėka šiandien galime stoti į kovą su laiku ir pristabdyti senėjimo procesus.
Daugiau informacijos apie dermatologines paslaugas rasite čia.

 • Pasitikėjimą savimi ir savo kūnu

Viena opiausių šiuolaikinėje visuomenėje gyvuojančių problemų – psichologiniai kompleksai dėl išvaizdos, temdantys džiaugsmą gyvenimu ir neleidžiantys užtikrintai keliauti laimės link. Jais atsikratyti ir labiau pamilti savo kūną padės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.
Daugiau informacijos apie plastines operacijas rasite čia.

 

*  Dovanų kuponą galite įsigyti atvykę pas mus į kliniką arba internetu.
** Dovanojamą sumą galite pasirinkti patys, taip pat yra galimybė dovanoti ir tam tikrą paslaugą.
*** Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

 • Konsultacija

 • Registruokitės konsultacijai ir mūsų specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus bei patars, kuris sprendimas yra tinkamiausias būtent Jums.

 • Registruotis

x

Kilo klausimų?

Parašykite mums.