Krūtinės pakėlimas

Susigrąžinkite jaunatvišką formą

Krūtys – moteriškumo simbolis. Dėl įvairių veiksnių pakitusi krūtų forma dažnai nebetenkina moters ar netgi neigiamai veikia pasitikėjimą savimi. Krūtinės pakėlimas – operacija, atliekama dėl bėgant laikui sumažėjusio odos stangrumo ir praradus jaunatvišką formą, krūtims nusileidus po gimdymo ar atsikračius daug nereikalingo svorio.

Po gimdymo
Numetus daug svorio
Praradus odos stangrumą

Kaip atliekama operacija?

Krūtinės pakėlimas atliekamas taikant bendrąją nejautrą ir paprastai trunka iki 3 valandų. Krūtų pakėlimas neretai atliekamas kartu su krūtų didinimo operacija.

Jei krūtų pasmukimas yra nedidelis, jų formą galima koreguoti lašo formos, arba „anatominiais“, silikoniniais implantais, darant pjūvį aplink spenelio areolę ir kartu pašalinant odos perteklių. Taip šiek tiek pakyla spenelio vieta, padidinamas krūties tūris, o randas lieka tik aplink spenelį.
Jei krūtys pasmukusios daugiau, reikia atlikti inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Šis pjūvis leidžia pašalinti didesnį odos kiekį. Po operacijos randas lieka aplink aureolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi.
Po operacijos krūtys įgauna dailesnę, jaunatviškesnę formą.

Pooperacinė priežiūra ir gijimas

 • Po krūtų pakėlimo operacijos pirmą parą pacientės praleidžia klinikoje;
 • 3 savaites po operacijos reikėtų nekelti sunkių daiktų aukščiau nei pečių juosta, kad žaizdos gerai gytų;
 • Pirmas mėnuo po operacijos reikalauja atsargumo – po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių. Pirmas savaites po operacijos negalima kilnoti rankų, kad implantai nepasislinktų iš savo vietų;
 • 4 savaites po operacijos visą parą privaloma dėvėti specialią liemenėlę;
 • Būtina vengti didesnio fizinio krūvio. Rekomenduojama nesportuoti 2 mėn.;
 • Patinimas krūtyse išlieka dvi – tris savaites;
 • Pooperacinį randą ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis;
 • Randas paprastai išbąla per 2 metus;
 • Jei tos pačios operacijos metu buvo atliktas ir krūtų didinimas silikoniniais implantais, reikia laikytis po šios operacijos skirtų rekomendacijų.

Kodėl „Fi Clinica“?

Esame profesionalų komanda, galinti užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas. Klinikoje dirba tarptautinę patirtį sukaupę savo srities ekspertai. Mums rūpi, kad Jūsų grožis ir sveikata atsidurtų patikimose rankose.

Patikima profesionalų komanda
Naujausia įranga
Moderniausi gydymo metodai
Sutaupytas Jūsų brangus laikas

Kodėl verta rinktis operaciją Lietuvoje?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Gausite aukščiausio lygio specialistų paslaugas
 • „Fi Clinica“ turi tarptautinę patirtį ir užsienio klienčių pasitikėjimą
 • Galimybė susitikti pirmai konsultacijai ten, kur gyvenate jūs
 • Visą informaciją ir konsultacijas gausite savo gimtąja kalba
 • Mūsų specialistai suteiks jums išsamią informaciją prieš operaciją, atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės tinkamai susiplanuoti kelionę

Svetlana Vaičiukynienė

Labai malonūs gydytojai, ypač gyd. Guogienė, malonus aptarnavimas. ŽMONĖS žino ir moka savo darbą, AČIŪ jiems. Kam reikia pagalbos, rekomenduoju FI CLINICA.

Renata Jackutė Mockuvienė

Nuostabi klinika. Labai džiaugiuosi, kad ją radau. Viskas super 😊 Visas personalas labai malonus❤ Gydytojai daro stebuklus❤😊 Esu labai patenkinta ir visiems labai dėkinga. Ačiū Jums visiems labai 😊💕

Augustė

Fi Klinikos personalas labai malonus, visi labai paslaugūs ir visada su šypsenomis!

Sandra Sandarl, 39 m.

Viskas praėjo labai sklandžiai, kolektyvas nuostabus viskuo pasirūpina ir viską paaiškina kaip viskas vyks. Labai sužavėta galutiniu rezultatu (kad ir dar viskas patinę) ir kolektyvu!

Natalija Černiauskė, 37 m.

Geriausi gydytojai, nuostabus personalas, super geras aptarnavimas, aukščiausio lygio bendravimas, rūpestis! Rekomenduoju! Super klinika!

Paulina Moulin

Puiki klinika, mano atradimas! Visas personalas labai draugiškas ir profesionalus. Esu labai patenkinta. Rekomenduoju!

Ieva Petruškevičiutė

Reikėjo konsultacijos kuo skubiau ir be problemų užsiregistravome. Likome labai patenkinti šia klinika, tiek gydytojų profesionalumu, žmogiškumu, patirtimi. Taip pat dirba labai nuostabi administratorė Laura! Viską nuosekliai ir detaliai išaiškino. Dėl šių priežasčių nusprendėme ir operaciją atlikti būtent šioje klinikoje 😉 Labai rekomenduojame!

Elvyra Žeižienė

Rekomenduoju! Patirtis, profesionalumas, atida!

Deimantė Velivytė, 32 m.

Nuostabūs specialistai, išūmanantys savo darbą. Malonus ir nuoširdus bendravimas su pacientu 😍 100% tik Fi clinica geriausia!!!

Agnė Sutavičienė

Patys geriausi atsiliepimai apie šią kliniką, aptarnavimas super, maistas tai pat, jaučiausi ne kaip klinikoj, o kaip namie, ačiū!!!

Loreta Plytaitienė

Superinis aptarnavimas nuo pat pradžių iki pabaigos: administratorės labai malonios ir paslaugios, sesutės taip pat nuostabios ir padedančios, na o gyd. Kaikaris – tikras profesionalas, kartu ir paprastas, nuoširdus Žmogus, visada randantis laiko atsakyti į iškylančius klausimus.❤️ Labai didelis Ačiū Jums visiems!!! ❤️🌹 Sėkmės Jums Jūsų sunkiuose darbuose❤

Laima Sabienė

Labai gerai, specialistai patys geriausi.

Džiugas Palionis

Both friendly and professional odontology team! 😊

Lori McGuffin, 47 m.

I just had my rhinoplasty performed here. Very happy with the clinic and surgery. Professional from start to finish. And special mention for Agne and Irve my nurses.

Andrius Liškus

Kaskart malonu sugrįžti pas dantistę Rūtą. Klinikoje kaip visada puikus priėmimas ir servisas!

Jolita, 34 m.

Aukštos klasės klinika, patys geriausi gydytojai ir nuostabus personalas 😊

Laima Bugienė

Labai esu dėkinga FI plastinės chirurgijos klinikos visiems darbuotojams. Visą darbą ir aptarnavimą įvertinu 7 auksinem zvaigzdutem aciu visiems

Dalia Česnauskė, 38 m.

Tik patys geriausi atsiliepimai! Likau viskuo labai patenkinta, visi darbuotojai – nuo administratorės iki anesteziologo bei gydytojo – labai dėmesingi ir paslaugūs. Rekomenduoju Jus visiems 🙂

Irina

Nuostabu – gydytojai, visas personalas. Rūpinasi kiekvieną minutę, visada šypsosi. Atmosfera labai jauki, jaučiausi, kad esu kurorte kokiam, 5 žvaigždučių viešbutį 🙂 Maistas iš viso wow!!! Ačiū visai jūsų komandai, linkiu jums begalinės sėkmės :*

Nadia Natalie Riise, Danija

Super kirurger, de sødeste sygeplejesker.. 100% Top info. Jeg ville vælge dem igen ☺️ (Nuostabūs chirurgai, malonios sesutės, 100% suteikta informacija. Sugrįžčiau ir vėl!)

Brian Starup, Danija

Kanon sted. Fatastisk service. Og information er 100% i top. 👍 (Puiki klinika, kokybiškos paslaugos. TOP klinika)

Plačiau apie med. m. dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Vygintą Kaikarį

Specialūs pasiūlymai

Anticeliulitinė programa “SLIM”: 20 procedūrų – 20% nuolaida!

Artėja vasara – saulė ir šiltas oras privers nusimesti šaltojo sezono apdarus. Per žiemą vienu dydžiu „susitraukusi“ suknelė kelia pasipiktinimą, o vaizdas veidrodyje – nedžiugina. Balandis yra tinkamas mėnuo susiimti ir atsisveikinti su probleminėmis kūno zonomis.

Mūsų klinikos kineziterapeutė gali Jums padėti, o klinika turi specialų pasiūlymą – anticeliulitinę programą „SLIM“.

Celiulito gydymo procedūrų planas yra sudaromas kiekvienam pacientui individualiai. Geriausiam rezultatui pasiekti pasitelkiamos pačios efektyviausios šiuolaikinės technologijos bei procedūros.

Pirmo vizito metu, po atliktos celiulito diagnostikos, kineziterapeutė pacientui paskiria 20 gydomųjų kūno procedūrų. Individualus gydymo planas pacientui yra sudaromas atsižvelgiat į celiulito diagnositikos rezultatus. Gydymo programa trunka 2 mėnesius, o procedūros tarpusavyje kombinuojamos, kad pasiekti efektyviausią rezultatą.

 

Anticeliulitinę programą „SLIM“ sudaro:

 • Kineziterapeuto konsultacija ir individualus gydymo plano sudarymas;
 • Celiulito termografinė diagnostika su „Cellutest“ sistema;
 • Endermomasažas (limfodrenažas) probleminėms zonoms;
 • Kavitacija probleminėms zonoms;
 • Kompresinė terapija visam kūnui;
 • Liekninantys, deginantys riebalus bandažai probleminėms zonoms.

Įprasta programos kaina 775

Įsigykite programą balandžio ir gegužės mėnesiais ir mokėkite 20 % mažiau (620 )+ DOVANA*.

*Įsigijus anticeliulitinę programą kiekvieno paciento laukia DOVANA – pasirinktinai Kobido veido masažas arba rūgštinė veido valymo procedūra!

 

Norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti procedūrai? Laukiame skambučių numeriu +37062688838 arba žinučių el. paštu info@ficlinica.lt!

 

Express ir 4D veido odos atjauninimo procedūroms lazeriu 40% nuolaida!

Puoselėkime savo veido odą moderniais dermatologiniais lazeriais! Lazeriu atliekamos dermatologinės procedūros ne tik grąžina odai jaunystę, švytėjimą, drėgmę ir elastingumą, bet ir sprendžia kitas, su estetine odos išvaizda susijusias, problemas.

Specialus pasiūlymas Jums!

Visą Balandžio mėnesį Express ir 4D veido odos atjauninimo procedūroms lazeriu 40% nuolaida!

Daugiau informacijos apie procedūras:

Norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti procedūrai? Laukiame skambučių numeriu +37062688838 arba žinučių el. paštu info@ficlinica.lt!

Paruošk savo kūną vasarai!

Pavasaris – puikus laikas pasiruošti vasarai ir pasitikti ją su dar didesniu pasitikėjimu savimi!

Kūną formuojančios ir kūno stangrinimo procedūros ne tik sumažins apimtis, bet prisidės prie didesnės meilės sau.

Mūsų klinika dirba su moderniausiais kūno kontūravimo ir modeliavimo aparatais, skirtais formuoti svajonių figūrą, gydyti celiulitą, mažinti riebalų perteklių, stangrinti  ir gerinti odos elastingumą, gerinti limfos nutekėjimą, tonizuoti raumenis, aktyvinti kolageno sintezę.

Procedūros kūnui:

 • Celiulito gydymas;
 • Ultragarsinė kavitacija (riebalų deginimas);
 • Detoksikuojantis liekninatis įvyniojimas ir kitos procedūros jau pas mus!

Užsiregistravus bet kuriai procedūrai iki balandžio 16 dienos – celiulito diagnostika ir gydymo planas DOVANŲ.

Norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti procedūrai? Laukiame skambučių numeriu +37062688838 arba žinučių el. paštu info@ficlinica.lt!

Plaukelių šalinimo lazeriu procedūroms – 40% nuolaida!*

Nuolatinė plaukų depiliacija įprastais metodais turi neigiamos įtakos odos būklei – oda yra nuolat dirginama, diskomfortą sukelia įaugę plaukeliai, formuojasi neestetiškai atrodantys paraudę mazgeliai, kyla infekcija.

Norintiems saugiai ir ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, veiksmingai apsaugoti odą nuo įprastais būdais atliekamos depiliacijos keliamų nepatogumų bei streso ir džiaugtis glotnia bei švelnia oda, į pagalbą skuba profesionalios dermatovenerologės, pasitelkiančios modernų plaukų šalinimo lazerį, saugiai pašalinantį tiek šviesius, tiek tamsius plaukus. Atliekant plaukų šalinimo procedūrą lazeriu oda nėra pažeidžiama, o plaukeliai vėliau neįauga.

 

Specialus pasiūlymas visą balandžio mėnesį:

 • Blauzdos + bikini + pažastys 156 (vietoj 260);
 • Bikini + pažastys 96 (vietoj 160).

Daugiau informacijos apie procedūrą: plaukų šalinimas lazeriu.

Norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti procedūrai? Laukiame skambučių numeriu +37062688838 arba žinučių el. paštu info@ficlinica.lt!

Padovanokite „fi clinica“ dovanų kuponą

Padovanokite brangiems žmonėms sveikatos, grožio ir pasitikėjimo savimi – „fi clinica“ dovanų kuponą!

Jūsų mylimieji turės galimybę rinktis iš itin plataus dermatologijos, kosmetologijos, odontologijos bei plastinės chirurgijos paslaugų spektro ir išpildyti savo norus bei svajones!

Savo mylimiesiems padovanokite:

 • Sveiką ir gražią šypseną

Graži ir sveika šypsena – geros savijautos ir pasitikėjimo savimi pamatas. Modernių technologijų ir profesionalių gydytojų odontologų dėka mūsų klinikoje bus diagnozuotos ir išspręstoso visos, su burnos sveikata ir estetika susijusios, problemos.
Daugiau informacijos apie odontologines paslaugas rasite čia.

 • Gerą odos būklę

Atgaivinti odą ir palaikyti gerą jos būklę padės profesionali kosmetologė, kuri, atsižvelgdama į individualias problemas, pritaikys labiausiai tinkantį gydymą ar procedūrą ir grąžins jūsų odai natūralų skaistumą, lygumą ir drėgmę.
Daugiau informacijos apie kosmetologines paslaugas rasite čia.

 • Švytinčią, lygią bei elastingą odą

Bėgantis laikas, įtemptas gyvenimo ritmas, miego trūkumas – esminiai veiksniai, paliekantys pėdsakus mūsų veiduose: oda praranda skaistumą, stangrumą, elastingumą ir drėgmę, gilėja raukšlės ir ima atsirasti naujos raukšlelės. Moderniausių technologijų ir profesionalių gydytojų dėka šiandien galime stoti į kovą su laiku ir pristabdyti senėjimo procesus.
Daugiau informacijos apie dermatologine paslaugas rasite čia.

 • Pasitikėjimą savimi ir savo kūnu

Viena opiausių šiuolaikinėje visuomenėje gyvuojančių problemų – psichologiniai kompleksai dėl išvaizdos, temdantys džiaugsmą gyvenimu ir neleidžiantys užtikrintai keliauti laimės link. Jais atsikratyti ir labiau pamilti savo kūną padės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.
Daugiau informacijos apie plastines operacijas rasite čia.

 

*  Dovanų kuponą galite įsigyti atvykę pas mus į kliniką arba internetu.
** Dovanojamą sumą galite pasirinkti patys, taip pat yra galimybė dovanoti ir tam tikrą paslaugą.
*** Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

 • Konsultacija

 • Registruokitės konsultacijai ir mūsų specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus bei patars, kuris sprendimas yra tinkamiausias būtent Jums.

 • Registruotis

x

Kilo klausimų?

Parašykite mums.