Atgal

Nosies operacija

Operacijos trukmė
2 val.
Nejautra
Bendrinė
Kaina
nuo 3000€
Į kainą įeina:
Naktis klinikoje, maitinimas, kraujo tyrimai, anestezija.

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Daugiau

Nosis – centrinė ir labiausiai atsikišusi mūsų veido dalis, kurios forma gali turėti įtakos net veido išraiškai. Pavyzdžiui, riesta nosytė jaunina ir suteikia moteriškumo, šiek tiek kumpa atrodo egzotiškai, štai patyrus traumą kreiva nosytė gali suteikti grubumo. Rinoplastika – plastinė nosies operacija – gali padėti išpildyti troškimą turėti svajonių nosį ir ištaisyti gamtos ar traumų paliktus nosies netobulumus. Taip pat nosies operacija atliekama ne tik siekiant gražaus estetinio vaizdo, bet ir norint susigrąžinti lengvo kvėpavimo džiaugsmą.

Kam gali būti atliekama nosies korekcija?

Dažnu atveju į plastikos chirurgą pacientai kreipiasi tikėdamiesi tokio rezultato, kuris kai kuriais atvejais nėra įmanomas arba įmanomas tik atlikus kelias nosies operacijas. Labai svarbu suprasti, jog idealios nosies, tinkančios visiems, nėra – jūsų nosis turėtų būti proporcinga ir sukurtų veido harmoniją. Prieš ryždamiesi šiai operacijai turite tiksliai žinoti, kokio rezultato tikitės ir tai aptarti su plastikos chirurgu ar otorinolaringologu.

 Kreiva asimetriška nosis

Nosies korekcija atliekama pacientams, kurie yra nepatenkinti nosies forma ir dydžiu, turintys asitmetriškas ir dideles šnerves, aiškiai matomą kuprelę.

Nosies traumos

Nosies plastika atliekama patyrusiems nosies traumas, kurios akivaizdžiai sukelia diskomfortą ir nosis atrodo neestetiškai.

Kvėpavimo sutrikimai

Jeigu skundžiatės užsikimšusiais kvėpavimo takais, operacijos metu atliekama nosies pertvaros operacija (septoplastika), kuri dažniausiai ir sukelia kvėpavimo problemas.

Netenkinantis rezultatas

Jeigu iš prigimties turite didelę, kumpą, ilgą nosį, ar negražų, platų nories galą, išeitis - nosies plastinė operaciją.

Kaip pasiruošti nosies plastinei operacijai?

Konsultacija su gydytoju

Pirmasis ir svarbiausias aspektas, ruošiantis nosies plastinei operacijai, yra konsultacija su plastikos chirurgu ar otorinolaringologu. Tik įvertinus visas galimas rizikas, atlikus reikiamus tyrimus ir su gydytoju aptarus operacijos eigą, gijimo procesą ir būsimą rezultatą, ryžkitės būsimai nosies plastikai.

Žalingi įpročiai

Iki operacijos ir po jos rekomenduojama bent keletą mėnesių atsisakyti tabako gaminių ir alkoholio, nes pastarieji gali sukelti kraujo krešėjimo problemų operacijos metu.

Kiti patarimai
Jeigu nešiojate akinius, turėkite omenyje, jog po operacijos dar bent 3 mėnesius negalėsite jų nešioti dėl galimo kaulo deformacijos, todėl pasirūpinkite akių lęšiais. Į ligoninę pasiimkite užsegamų drabužių – bus gerokai patogiau.

Kaip atliekama nosies plastinė operacija?

Plastinės nosies operacijos metu dalyvauja du gydytojai – LOR gydytojas, kuris yra atsakingas už nosies pertvarą ir plastikos chirurgas, dailinantis estetinę nosies išvaizdą. Operacijos metu yra koreguojama kremzlinė nosies galo arba kremzlinė-kaulinė nosies nugarėlės deformacija ir nosies ašies iškrypimas. Nosies plastinė operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir trunka 2–4 valandas. Operacija, priklausomai nuo individualaus atvejo, gali būti atliekama šiais metodais:

Pooperacinė priežiūra

Siūlų traukimas ir tvarsčiai

Operacijos metu gali būti naudojami tirpūs siūlai, kurie ištirpsta per keletą savaičių ir jų traukti nereikia, arba netirpūs, kurie iš nosies šulelio ištraukiami praėjus 7 dienoms po operacijos. Taip pat po operacijos nosis tamponuojama specialiais tvarsčiais, kurie pašalinami pirmą ar antrą dieną po operacijos.

Gijimas ir randėjimas

Iš karto po operacijos viršutinė veido dalis gali būti patinusi, atsirasti kraujosruvų ir mėlynių, kurios išnyksta per 2 savaites po atliktos operacijos. Jei atliekama pilna nosies plastika, po operacijos 10–14 dienų reikia nešioti įtvarą. Nosis po operacijos sugyja per 3–4 mėnesius, tačiau norint pamatyti galutinį variantą, nusiteikite, jog turėsite palaukti metus, nes dėl randėjimo ypatybių nosies forma kinta kas mėnesį.

Fizinė veikla ir kitos rekomendacijos
Po atliktos operacijos mažiausiai 2–3 mėnesius venkite intensyvaus sporto, saunų ir baseinų. Stenkitės kuo mažiau lenktis į priekį ir nekelti sunkių daiktų. Taip pat rekomenduojama akinius kurį laiką pakeisti į lęšius. Akiniai sukelia spaudimą ir ne visiškai sugiję nosies kaulai gali pasislinkti ir deformuoti nosies formą. Apie 2 savaites reikia venkite dulkėtų patalpų, prirūkytų vietų.

Nosies operacija

Kainynas

Viso veido (kaktos, vidurinės ir apatinės dalies) patempimas
nuo 6800 €
Klasikinis apatinės – vidurinės veido dalies patempimas
nuo 5200 €
Kaklo plastika
nuo 2200 €
Antakių pakėlimas
nuo 1750 €
Akių viršutinių vokų plastika
nuo 1050 €
Antakių pakėlimas ir viršutinių vokų plastika
nuo 2200 €
Endoskopinis antakių pakėlimas
1900 €
Endoskopinis antakių pakėlimas ir viršutinių vokų plastika
2300 €
Akių apatinių vokų plastika
nuo 1450 €
Atlėpusių ausų korekcija
nuo 1050 €
Vienos ausies korekcija
nuo 700 €
Pilna nosies plastika su pertvaros korekcija
3000 €
Pilna nosies plastika su pertvaros korekcija su šonkauliu
3600 €
Nosies galo korekcija
2000 €
Nosies pertvaros korekcija
1500 €
Rinofimos gydymas
1550 €
Smakro plastika, kaina su implantu
2500 €
Lūpų didinimas nuosavais riebalais
nuo 1250 €
Lūpos pakėlimo operacija su vietine nejautra
nuo 1150 €
Skruostų (Bichat) riebalų pašalinimas su vietine nejautra
nuo 1250 €
Pasmakrės riebalų nusiurbimas
nuo 1300 €
Riebalų persodinimas į veidą
nuo 1850 €
Ausies lezgelio plastika
nuo 300 €
Galvos plaukų linijos nuleidimas
3000 €
ATSAKYMAI JUMS

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja nosies plastinė operacija?
Kokios korekcijos gali būti atliekamos nosies operacijos metu?
Kas atlieka nosies plastinę operaciją?
Kiek laiko gyja nosis?
Kiek laiko trunka operacija?
Kiek laiko po operacijos reikia praleisti klinikoje?
Ar nosies operacija skausminga?
Ar po operacijos lieka ryškūs randai?
Ar po operacijos galiu užsiimti aktyvia fizine veikla?
Ar gali būti, jog rezultatas bus visai kitoks nei tikėtasi?
Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek