Atgal

Kelio sąnario keitimas

Operacijos trukmė
2-3 val.
Nejautra
Regioninė nejautra
Siūlų išėmimas
Po 14 d.
Gijimo trukmė
3-6 mėn.
Kaina
3050 €
Į kainą įeina:
Trys naktys klinikoje, maitinimas, kraujo tyrimai, anestezija, pooperacinė priežiūra, asmens higienos priemonės, medikamentai, pirminė reabilitacija, ramentai.

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Daugiau

Kas yra kelio sąnario endoprotezavimas?

Pirminis kelio sąnario keitimas (endoprotezavimas) – operacija, kurios metu susidėvėję sąnariniai paviršiai yra pašalinami ir jų vietoje implantuojami mechaniniai implantai – dirbtinas sąnarys. Paprastai kelio sąnario endoprotezą sudaro trys dalys: šlaunikaulinė ir blauzdikaulinė dalys-komponentai ir tarp jų implantuojamas ypač didelio molekulinio svorio polietileno intarpas, imituojantis sąnarinę kremzlę ir leidžiantis atlikti judesius.

Kelio sąnario endoprotezavimo metu implantai prie kaulo dažniausiai yra fiksuojami cementu, ir gali būti įvairių tipų. Naudojamo implanto tipą parenka operuojantis gydytojas ortopedas traumatologas, atsižvelgiant į individualius pacientų anatominius parametrus - kaulo kokybę, osteoporozės laipsnį ir paciento aktyvumo lygį. Kelio sąnario keitimas padeda visiškai atkurti judrumą, atsikratyti skausmo ir pagerina gyvenimo kokybę.

Kam atliekamas kelio sąnario endoprotezavimas?

Ši operacija saugiai ir efektyviai atliekama įvairaus amžiaus asmenims. Prieš paskiriant klubo sąnario endoprotezavimą, labai svarbu nuodugniai įvertinti žmogaus fizinio aktyvumo lygį, rentgenologinius pakitimus ir kaulo kokybę, bendrą fizinę sveikatą ir nustatyti rizikos veiksnius, kurie gali daryti įtaką operacinio gydymo rezultatams.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Tai chirurginė procedūra, kurios metu dažniausiai taikoma regioninė nejautra. Prieš operaciją rekomenduojama atsisakyti žalingų įpročių, nes alkoholis ir tabakas gali turėti įtakos organizmo atsistatymui ir gijimui. Tikslinga gydytojo reabilitologo ar kineziterapeuto konsultacija dėl fizinio parengimo prieš ir po operacijos. Rekomenduojama prieš operaciją atlikti bendrus sveikatos tyrimus.

Kaip atliekamas kelio sąnario endoprotezavimas?

Atliekant šią procedūrą, pakeičiamas visas kelio sąnarys arba pažeista jo dalis: sąnario kremzlė ir susidėvėję kaulų paviršiai. Jų pakeitimui naudojami kokybiški ir patvarūs implantai, gaminami iš skirtingų metalo lydinių ir ultra aukšto molekuliškumo ypač atsparaus dėvėjimuisi plastiko. Reikiamą implanto tipą parenka operuojantis gydytojas ortopedas traumatologas, atsižvelgiant į individualius pacientų anatominius parametrus – kaulo kokybę, osteoporozės laipsnį ir paciento aktyvumo lygį.

Kelio sąnario keitimas taikomas spinalinėje arba bendrinėje nejautroje, atlikus 12-15 cm ilgio tiesų odos pjūvį kelio priekinėje dalyje. Operacijos metu pašalinami susidėvėję sąnarių paviršiai ir į jų vietą implantuojami atitinkamo dydžio implantai. Šie prie kaulo dažniausiai fiksuojami specialiu kauliniu cementu arba gali būti renkamasi fiksacija nenaudojant cemento.

Laiku atliktas kelio sąnario endoprotezavimas padeda visiškai atkurti judrumą, atsikratyti skausmo ir pagerina gyvenimo kokybę.

Pooperacinis periodas ir gijimas

Kelio sąnario keitimas

Kainynas

Gydytojo ortopedo konsultacija
60 €
Gydytojo ortopedo pakartotinė konsultacija
35 €
Kelio sąnario endoprotezavimas
3050 €
Klubo sąnario endoprotezavimas
2850 €
Implanto kaina
2600-4500 €
Hialurono rūgšties injekcijos į sąnarį
180 €
Kelio sąnario artroskopija
1350-1650 €
Kelio sąnario kryžminių raiščių rekonstrukcija (su dviem implantais)
nuo 2400 €
Peties sąnario artroskopinė rekonstrukcinė operacija
2050-3550 €
Alkūnės sąnario artroskopinė operacija
1500 €
Gangliono šalinimas
600 €
De Quervain ligos gydymas
550 €
Stringančio piršto gydymas
530 €
Sąnario kremzlės atstatymas su daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana ir kaulų čiulpų stimuliacija
2750 €
Metalo konstrukcijų pašalinimas
650 €
ATSAKYMAI JUMS

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia šios operacijos kaina?
Kiek laiko trunka operacija?
Ar operacija tikrai bus sėkminga?
Kiek laiko išlieka operacijos rezultatas?
Kokios galimos operacijos komplikacijos?
Ar procedūra skausminga?
Ar po operacijos galiu užsiimti aktyvia fizine veikla?
Kiek laiko gyjama po kelio sąnario endoprotezavimo?
Kiek laiko po operacijos reikia praleisti klinikoje?
Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek