Atgal

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį

Kaina
180 €

Galimybė atsiskaityti išsimokėtinai

Daugiau

Kaip naudojamos hialurono rūgšties injekcijos?

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį yra unikali procedūra, kuri leidžia išsivaduoti nuo skausmo ir susigrąžinti judėjimo komfortą.

Sergant įvairiomis degeneracinėmis sąnarių ligomis, patyrus fizinę traumą ar dėl laiko poveikio, sąnario viduje esantis kremzlinis audinys dėvisi, mažėja jo kiekis. Tai labai svarbus audinys, kurio sumažėjimas lemia trintį ir gali sukelti sąnario uždegimą, o kartu – ir disfunkciją, skausmą, diskomfortą atliekant net paprasčiausius judesius.

Siekiant gerinti sąnario būklę, atkurti kokybišką judėjimo funkciją ir pagerinti paciento savijautą, rekomenduojamos hialurono rūgšties injekcijos į sąnarį.

 

Kam gali būti atliekama ši procedūra?

Hialurono rūgšties injekcijos taikomos, jeigu pacientą kamuoja lėtiniai sąnario skausmai ir nepadeda taikomas konservatyvus gydymas (pavyzdžiui, fizinė terapija ar medikamentai), diagnozuojama sąnarių būklę veikianti degeneracinė liga (pavyzdžiui, osteoartritas) ar kitas uždegimas.

Statistika rodo, kad sąnarių skausmai ir pažeidimai kamuoja tiek pagyvenusius, tiek jaunus žmones, todėl ši procedūra aktuali nepriklausomai nuo amžiaus.

 

Kaip pasiruošti procedūrai?

Specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, tačiau svarbu atsižvelgti į tam tikrus aspektus: taikant bet kokius medikamentus, gydytojas turi atidžiai įvertinti paciento fizinę būklę, išsiaiškinti, ar nėra specifinių alergijų. Taip pat verta atlikti bendrus sveikatos tyrimus.

 

Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos į sąnarį?

Tai minimaliai invazyvi procedūra, kurios metu skausmo praktiškai nejausite. Atlikus būtiną pasiruošimą, dezinfekavus injekcijos vietą, hialurono rūgtis suleidžiama į visus ligos pažeistus ar traumuotus sąnarius (kelio, peties, riešo, klubo, čiurnos ir kt.).

Šio gydymo pagalba atkuriamas sąnario sinovinis skystis, gerinama audinių lubrikacija, mažinama tarpsąnarinė trintis. Kartu skatinama kremzlinio audinio regeneracija ir mažinamas sąnarį apėmęs uždegimas. Visa tai padeda atkurti sąnario funkciją ir judėjimo komfortą.

Laikotarpis po procedūros

Po gydymo iš karto galėsite sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, tačiau 2-3 paras po procedūros reikėtų neapkrauti sąnarių, kuriems suleista injekcija. Pirmą savaitę (ar ilgiau, priklausomai nuo gydytojo nurodymų) venkite aktyvių fizinių užsiėmimų, kaip bėgiojimas, futbolas, tenisas ir kt. Nekelkite sunkių daiktų ir daug laiko nepraleiskite stovėdami ant kojų.

Po hialurono rūgšties injekcijos gali atsirasti laikinas kelio sąnario maudimas, skausmas ar patinimas – tai normalu, šie pojūčiai praeis jau netrukus.

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį

Kainynas

Gydytojo ortopedo konsultacija
60 €
Gydytojo ortopedo pakartotinė konsultacija
35 €
Kelio sąnario endoprotezavimas
3050 €
Klubo sąnario endoprotezavimas
2850 €
Implanto kaina
2600-4500 €
Hialurono rūgšties injekcijos į sąnarį
180 €
Kelio sąnario artroskopija
1350-1650 €
Kelio sąnario kryžminių raiščių rekonstrukcija (su dviem implantais)
nuo 2400 €
Peties sąnario artroskopinė rekonstrukcinė operacija
2050-3550 €
Alkūnės sąnario artroskopinė operacija
1500 €
Gangliono šalinimas
600 €
De Quervain ligos gydymas
550 €
Stringančio piršto gydymas
530 €
Sąnario kremzlės atstatymas su daugiasluoksne kolageno-hydroksiapatitų membrana ir kaulų čiulpų stimuliacija
2750 €
Metalo konstrukcijų pašalinimas
650 €
ATSAKYMAI JUMS

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja ši procedūra?
Kokios hialurono injekcijos naudojamos?
Kuo ypatingas šis preparatas?
Ar tai nepavojinga?
Kaip veikia injekcija?
Kaip greitai po procedūros jausiu pagerėjimą?
Ar procedūrą reikės kartoti?
Kiek laiko po procedūros reikia praleisti klinikoje?
Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek