• English
 • Danish
Doctor Icon Link

Vaidas Žvinys

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Vaidas Žvinys
Gamtą reikia mylėti ir gerbti. Svarbu suprasti ir gamtos ryšį su medicina – grožis turi išlikti natūralus ir koreguoti galima tik tai, ko nedavė gamta. Žinoma, jeigu nutinka įvairių traumų, plastikos chirurgų prisilietimas tampa nešvengiamu ir rezultatas neabejotinai pagerėja. Tokiomis mintimis apie natūralū grožį dalinasis plastikos chirurgas Vaidas Žvinys. Gydytojas Vaidas Žvinys Lietuvoje ir užsienyje vertinimas dėl praktikoje taikomų pažangiausių, minimaliai invazinių, saugumą bei natūralų rezultatų užtikrinančių metodų. Tai yra pastebėjusios ir kitų šalių klinikos, tad gydytojas sukaupęs ir didelį bagažą tarptautinės darbo patirties.

x

Kilo klausimų?

Parašykite mums.

  Licencija

  MPL-07149 (plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas).

  Išsilavinimas

  1999 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą;

  2000 m. baigė pirminę rezidentūrą;

  2005 m. baigė plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo rezidentūrą (pagal suvienodintą Europos sąjungos programą) ir įgijo plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo specialybę.

  Darbo patirtis

  2003 – 2005 m. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas – asistentas Kauno Medicinos Universiteto klinikose;

  2005 – 2015 m. plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas (aukščiausia Konsultanto kvalifikacija) Kauno Medicinos Universiteto Klinikose;

  Nuo 2005 m. iki dabar plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Lietuvos Sveikatos Mokslo Universiteto Kauno ligoninė;

  2011 – 2018 m. plastinės ir rekonstrukcnės chirurgijos gydytojas klinikoje „BMP klinika“;

  2013 – 2018 m. plastinės ir rekonstrukcnės chirurgijos gydytojas klinikoje „Grožio pasaulis“;

  2014 – 2018 m. plastinės ir rekonstrukcnės chirurgijos gydytojas „Premium medical“ klinikoje,  Riga, Latvija;

  Nuo 2021 m. plastinės ir rekonstrukcnės chirurgijos gydytojas „fi Clinica“.

  Mokymai, stažuotės

  Gydytojas nuolat stažuojasi plastinės chirurgijos klinikose Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Latvijoje bei atnaujina žinias kongresuose ir konferencijose tiek Lietuvoje ir Europos sąjungos šalyse, tiek už jos ribų.

  Domėjimosi sritys

  Vaidas Žvinys konsultuoja visais plastinės ir atkuriamosios chirurgijos klausimais, bet daugiausiai gydytoją domina kūno linijas koreguojančios operacijos: lazerinis riebalų nusiurbimas (lazerinė lipolizė), krūtų didinimo operacijos, pilvo plastika, panaudojant ultragarsinę ir endoskopinę chirurginę techniką. Vaidas Žvinys yra įvaldęs aukščiausią šių technikų meistriškumo lygį.

  Mokslinė veikla

  Gydytojas publikavo daugiau nei trisdešimt mokslinių straipsnių ir pranešimų.

  Narystė

  Gydytojas yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys, Tarptautinės plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos susivienijimo narys, Europos plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos narys.

  Skambinkite:
  +37062688838
  Registruokitės
  dabar!