Visais metų laikais odai yra reikalingas nuolatinis drėkinimas, nepriklausomai nuo jos tipo. Sausa, mišri ir riebi oda vienodai kenčia nuo įvairių metų laikų keliamo streso – vasarą nuo karščio, dulkių, saulės spindulių, prakaito, žiemą – nuo temperatūrų skirtumų, šalčio, sauso oro patalpose. Nepakankama odos priežiūra sukelia odos išsausėjimą, pleiskanojimą, skatina pigmentinių dėmių atsiradimą bei greitesnį odos senėjimo procesą. Svarbu žinoti, jog dažnai vien kosmetikos priemonių, tokių kaip kremai ir serumai, neužtenka norint išlaikyti sveiką ir gražią odą, kadangi reikalingas gilesnis drėkinimas ir maitinimas.

Mezoterapija – viena populiariausių ir paprasčiausių injekcinių procedūrų, atkurianti drėgmės balansą, skaistinanti odą bei suteikianti jai švytėjimo. Procedūros metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius itin plonomis, skirtingo ilgio adatėlėmis suleidžiamas biologiškai aktyvių medžiagų kokteilis, kurio sudėtis priklauso nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Anot gydytojų dermatovenerologų, mezoterapija yra unikalus gydymo metodas, pasitelkiamas siekiant atstatyti suglebusią, sausą, pleiskanojančią, saulės paveiktą, papilkėjusią, riebią ar porėtą odą.

Procedūros metu mikroinjekcijos gali būti daromos galvos, veido, kaklo, iškirptės, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse. Atsižvelgiant į problemą, parenkama speciali mezoterapinio kokteilio sudėtis.

Mezoterapiniai kokteiliai skatina odos atsinaujinimą, kraujo cirkuliaciją, efektyviai drėkina ir maitina odą, todėl oda tampa drėgnesnė, elastingesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, sumažėja paakių maišeliai ar patamsėjimas.