Kraujagysliniai dariniai formuojasi dėl išsiplėtusių ar pažeistų kraujagyslių odos paviršiuje ir gali atsirasti kiekvienam iš mūsų, tačiau tiems, kurių oda yra linkusi raudonuoti, dariniai yra gerai matomi.

Šiuolaikinių modernių lazerių dėka kraujagysliniais dariniais ir išsiplėtusiais kapiliarais galima efektyviai atsikratyti be didelio vargo ir diskomforto. Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu – saugi, efektyvi ir greita procedūra, atliekama moderniu dermatologiniu lazeriu Fotona „Dynamis“, kuri efektyviai pašviesina ar net pašalina išsiplėtusius kapiliarus, kraujagyslinius darinius ir veido odos raudonį, tad galėsite džiaugtis skaistesne ir lygesne oda.

Procedūros metu tiksliai į pažeistą odos vietą, neliečiant aplinkinės odos, specialiu lazeriu leidžiama pulsinė šviesa, kurią absorbuoja kraujagyslėje esantis hemoglobinas ir kraujas iškart sušyla. Nuo karščio pabrinkusi vidinė kraujasgyslės sienelė po truputį užanka, o kraujagyslė lėtai absorbuojama kraujo.

Siekiant gerausio įmanomo efekto rekomenduojamas kelių procedūrų kursas, kurio apimtį nustato gydytoja dermatovenerologė, konsultacijos metu įvertinusi individualų atvejį ir odos būklę.