Dermatologija

Kas yra mezoterapija ir kam ji reikalinga?

2022-06-29
Visi norime džiaugtis sveika ir švytinčia oda. Lengva būti priblokštiems grožio industrijos procedūrų gausos, kurios žada nuostabius rezultatus. Tačiau yra keletas būdų, kurie gali išties padėti pasiekti norimą efektą. Mezoterapija yra viena iš tokių procedūrų, kurios tikslas stangrinti ir atgaivinti odą.

Nors apie mezoterapiją pradėjome girdėti palyginti neseniai, realiai ši technologija žinoma jau apie 70 metų. Gydytojas Michel Pistor iš Prancūzijos sukūrė mezoterapiją ieškodamas būdų skausmui malšinti. Šiandien mezoterapija naudojama grožio procedūroms ir yra vienas populiariausių metodų jaunystei susigrąžinti.

Kas yra mezoterapija?

Mezoterapija - tai metodas, kuomet naudojamos vitaminų, fermentų, hormonų ir augalų ekstraktų injekcijos odai atjauninti ir stangrinti, taip pat pašalinti riebalų perteklių ar plaukų augimui skatinti.

Mezoterapija yra minimaliai invazinė procedūra, jos metu naudojamos itin smulkios adatėlės, kuriomis sušvirkščiamos kelios injekcijos į vidurinį odos sluoksnį (mezodermą). Mezoterapija paremta idėja, kad injekcijos ištaiso pagrindines odos problemas, tokias kaip prasta kraujotaka ir uždegimas, sukeliantis odos pažeidimus. Injekcijos maitina ir atjaunina odą, kartu skatindamas kolageno ir elastino gamybą, kurie yra būtini natūraliam odos elastingumui.

Nėra standartinės formulės medžiagoms, naudojamoms mezoterapijoje. Gydytojai naudoja daugybę skirtingų sprendimų:

  • receptiniai vaistai, tokie kaip vazodilatatoriai ir antibiotikai;

  • hormonai, tokie kaip kalcitoninas ir tiroksinas;

  • fermentai, tokie kaip kolagenas ir hiahuronas;

  • žolelių ekstraktai;

  • vitaminai ir mineralai.


Injekcijų medžiaga priklauso nuo naudojimo srities, naudojimo tikslo, asmens amžiaus ir daugelio kitų veiksnių, tokių kaip žmogui reikalingos medžiagos (vitaminai, amino rūgštys ir mineralai).

Pati mezoterapijos procedūra itin paprasta, neskausminga, atliekama su moderniu U225 mezoterapiniu šautuvu. Injekcijų ir seansų skaičius skirsis priklausomai nuo gydymo sunkumo ir norimo rezultato.

Kam taikoma mezoterapija?

Šiandien mezoterapija taikoma itin plačiai, ypač grožio procedūroms. Mezoterapija naudojama:

  • sumažinti raukšlės;

  • sustangrinti odą;

  • pagražinti kūno linijas;

  • pašviesinti pigmentinę odą;

  • gydyti būkles, sukeliančias plaukų slinkimą.


Mezoterapija gali itin greitai atgaivinti papilkėjusią, pavargusią veido odos išvaizdą ir sumažinti paviršines raukšles. Taip pat procedūros gali padėti pagerinti vangią kraujotaką, padėdamos organizmui pašalinti toksinus. Mezoterapija taip pat gali būti naudojama pigmentacijos problemoms spręsti, spuogų randų gydymui.

Įrodyta, kad mezoterapija yra veiksminga gydant įvairias odos ligas. Tai neįtikėtinai galinga estetinės medicinos procedūra, nes ji skirta odos sluoksniams, kurių negali pasiekti kitos neinvazinės procedūros ir joks kremas ar losjonas nepadės pasiekti tokio pat efekto. Tačiau prieš atlikdami mezoterapiją ar kitą kosmetinę procedūrą, visada turite kreiptis į kvalifikuotą gydytoją dermatologą, kuris įvertins ko būtent reikia jūsų odai.

Mezoterapijos paslaugas galite rasti šioje nuorodoje.

Dalintis:
Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek