Smakro operacija – būdas pakeisti smakro dydį ir formą. Smakro korekcija atliekama ir žmonėms, turintiems sąkandžio problemų. Dažniausiai pacientai į plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojus kreipiasi dėl keletos problemų: kuomet smakras yra neišsivystęs ar itin mažas, neproporcingas su kitomis veido dalimis arba priešingai – yra labai didelis, atsikišęs, taip pat, neproporcingas veidui. Dar viena priežastis – trauma ar kaulo sunykimas senėjimo proceso metu.

Jei pacientui reikalinga estetinė smakro mažinimo operacija, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai pašalina dalį kaulo ir fiksuoja sraigtukais. Jei reikalinga didinimo operacija, tuomet smakras yra iškeliamas implanto pagalba. Smakrui didinti gali būti naudojami silikoniniai ar polietileno implantai. Dažniausiai naudojami polietileno implantai.

Kaip atliekama smakro operacija?


Pirmiausia, konsultacijos metu pacientas nufotografuojamas, o jo nuotraukos modeliuojamos kompiuteriu, kad žmogus galėtų įsivaizduoti galima rezultatą.

Smakro korekcija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Operacijos metodika gali skirtis, priklausomai nuo korekcijos pobūdžio. Atsižvelgiant į tai, parenkama ir pjūvio vieta: jį galima daryti pasmakrėje ir burnos viduje.  • Po operacijos patinimas laikosi 2–3 savaites, iš pradžių būna ir mėlynių;

  • Mažinant smakrą, pirminis estetinis vaizdas pasirodo po ilgesnio laiko, nes reikia daugiau laiko kaului sugyti;

  • 3–4 dienas po operacijos nereikėtų šlapinti žaizdų, kas kelias dienas jas privalu perrišti;

  • Operacijos nedaro įtakos kramtymo funkcijai;

  • Pirmas dvi paras tris kartus per dieną po 30 min.–1 val. operuotą sritį reikia šaldyti ledais;

  • 1 savaitę po operacijos reikia miegoti ant nugaros;

  • 1–2 mėnesius reikia vengti aktyvaus sporto;

  • Galutinis rezultatas matomas po maždaug po 4–6 mėnesių;

  • Jei operacijai naudoti netirpūs siūlai, jie yra pašalinami po 7 dienų.


Smakro korekcija injekcijomis


Kitas būdas pakoreguoti smakrą – injekcijomis, kuomet į smakrą yra suleidžiami audinių užpildai. Ši procedūra yra itin paprasta, nes nėra chirurginės intervencijos, o jos metu nėra reikalinga anestezija.

 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.