Bėgant metams veido oda ima sausėti, veidas praranda pilnumą, formuojasi gilios raukšlės. Viena populiariausių alternatyvų hialurono rūgšties ir kitoms raukšlių mažinimo injekcijoms – riebalų persodinimas į veidą (liposkulptūra), užtikrinantis ilgalaikį rezultatą. Ši procedūra rekomenduojama pacientams, norintiems natūraliu būdų padidinti skruostų, lūpų tūrį, išlyginti gilesnes raukšles, randelius ar įdubimus, padailinti paakius.

Norint padailinti veidą riebalais, reikia turėti prikaupus šio rezervo – turėti šiek tiek riebalinio audinio ant kūno. Šios procedūros neįmanoma atlikti sportiškiems arba labai liekniems pacientams. Dažniausiai riebalai persodinimui imami iš juosmens ar pilvo srities, kartais – iš šlaunų.

Atlikus riebalų persodinimą, kitaip nei pasirinkus implantus, matomi labai subtilūs veido pokyčiai. Šios operacijos rezultatai pasiekiami itin kruopštaus darbo dėka, nes probleminės jūsų veido vietos subtiliai tobulinamos jūsų pačių riebalais. Nors senėjimo procesų visiškai sustabdyti neįmanoma, atlikus riebalų persodinimą veidas ilgiau išliks gaivesnis, skaistesnis ir lygesnis.

 

Kaip atliekama operacija?


Riebalų persodinimas į veidą atliekamas taikant bendrąją nejautrą. Vietoje, kurioje bus atliekamas riebalų nusiurbimas, daromi 0,5 cm ilgio pjūviai. Dažniausiai riebalai persodinimui imami iš probleminių vietų, kuriose dažniausiai kaupiasi riebalai: juosmens arba pilvo srities. Per pjūvį sušvirkščiama 5–8 ºC fiziologinio tirpalo – jis sumažina kraujavimą ir išskaido riebalines ląsteles. Vėliau įkišama metalinė kaniulė, kuria išsiurbiami riebalai (100-200 ml), kuriuos specialiu metodu paruošus, suleidžiami į reikiamą sritį. Riebalų visada suleidžiama daugiau, kadangi iš jų prigyja tik apie 40 procentų – dalį persodintų ląstelių organizmas traktuoja kaip normalų riebalinį audinį, o neprigijusios riebalų ląstelės yra išskaidomos, išnešiojamos ir pašalinamos iš organizmo.

 

Pooperacinis periodas ir gijimas  • Po operacijos prigyja tik apie 40 procentų riebalų, todėl kosmetinis efektas gali būti nepakankamas ir po kiek laiko gali tekti kartoti procedūrą;

  • Persodintų riebalų tūris taip pat priklauso nuo svorio pokyčių – numetus svorio, jų tūris sumažėja;

  • Vietų, kur persodinti riebalai, apie mėnesį negalima masažuoti.

  • Galutiniai operacijos rezultatai matomi po keleto mėnesių.


Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir lizingu be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.