Nosies plastinė operacija – dar vienas puikus būdas suteikti Jums pasitikėjimo savimi. Šios operacijos dėka galima pakoreguoti ne tik nosies formą ir dydį, bet ir sumažinti ar panaikinti kuprelę, pakeisti (suploninti, sumažinti, pakelti ir pan.) nosies galiuką, pakeisti šnervių formą, po patirtų traumų pakoreguoti iškrypusią nosies ašį.

Kasmet vis daugiau vyrų ir moterų pasiryžta atsikratyti erzinančio trūkumo, kuris ne tik menkina pasitikėjimą savimi, bet ir trukdo visavertiškai džiaugtis gyvenimu. Moterys dažniausiai kreipiasi dėl kreivos, itin į akis krentančios asimetriškos nosies, didelės kuprelės ar plataus nosies galiuko, norėdamos sušvelninti veido bruožus ir padaryti juos moteriškesnius. Tuo tarpu vyrai daugiausia susiduria su iškrypusios nosies ašies problema, kuri beveik visais atvejais atsirado po patirtos traumos.

Kaip atliekama operacija?


Nosies plastinė operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir trunka 2-4 valandas. Operacija, priklausomai nuo individualaus atvejo, gali būti atliekama dviem metodais:

 1. Uždara nosies plastika. Jos metu atliekami vidiniai pjūviai nosies gleivinėje, todėl randai po operacijos lieka nepastebimi.

 2. Atvira nosies plastika. Jos metu pjūvis atliekamas nosies šulelio (kolumelos) srityje ir yra pratęsiamas šnervių gleivinėje abiejose pusėse. Po operacijos nosies šulelio srityje lieka kelių milimetrų ilgio randelis, kuris laikui bėgant išbąla ir išsilygina.


Operacijos metu yra koreguojama kremzlinė nosies galo arba kremzlinė-kaulinė nosies nugarėlės deformacija ir nosies ašies iškrypimas. Po operacijos nosis tamponuojama specialiais setonais, kurie pašalinami pirmą ar antrą dieną po operacijos.


Pooperacinis periodas ir gijimas • Siūlai iš nosies gleivinės netraukiami – jie ištirpsta patys per du mėnesius;

 • Po atviros nosies plastikos siūlai iš nosies šulelio ištraukiami praėjus 7 dienoms po operacijos;

 • Po operacijos 1-2 savaites iš nosies gali tekėti kraujo spalvos išskyros;

 • Apsunkintas kvėpavimas gali tęstis 3-4 savaites;

 • Apie 2 savaites reikia vengti dulkėtų patalpų, prirūkytų vietų;

 • Kraujosruvos išnyksta per 2 savaites po atliktos operacijos;

 • Jei atliekama pilna nosies plastika, po operacijos 10-14 dienų reikia nešioti įtvarą;

 • Po operacijos 2 mėnesius negalima nešioti akinių. Nešiojant akinius nevisiškai sugiję nosies kaulai gali pasislinkti ir deformuoti nosies formą;

 • Po atliktos operacijos 2-3 mėnesius būtina vengti intensyvaus sporto;

 • 2-3 mėnesius po operacijos patartina vengti saunų, pirčių, baseinų;

 • Nosis sugyja per 3-4 mėnesius. Gijimo metu rekomenduotina valyti nosį jūros vandeniu ir lašinti aliejų.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir lizingu be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.