Lūpų putlinimas riebalais – natūralus būdas ilgam suteikti lūpoms putlumo, pakoreguoti jų formą, suvienodinti lūpų asimetriją. Dažnai lūpų didinimas atliekamas pacientams, iš prigimties turintiems itin siauras lūpas, ir tiems, kuriems dėl senėjimo procesų lūpos susiraukšlėja, tampa nelygios, praranda formą. Pasitaiko atvejų, kuomet į plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojus kreipiasi pacientai, kurių lūpos buvo deformuotos nelaimingų atsitikimų metu ar dėl įvairių ligų.


Kaip atliekama operacija?


Lūpų putlinimas įprastai atliekamas taikant bendrinę arba regioninę nejautrą. Vietoje, kurioje bus atliekama liposakcija, daromi nedideli, maždaug 0,5 cm ilgio pjūviai. Dažniausiai riebalai persodinimui imami iš probleminių vietų, kuriose dažniausiai kaupiasi riebalai: juosmens arba pilvo srities. Per pjūvį sušvirkščiama 5–8 ºC fiziologinio tirpalo – jis sumažina kraujavimą ir išskaido riebalines ląsteles. Vėliau įkišama metalinė kaniulė, kuria išsiurbiami riebalai (100-200 ml), kuriuos specialiu metodu paruošus, suleidžiami į lūpas. Riebalų visada sušvirkčiama kiek daugiau, kadangi iš jų prigyja tik apie 40 procentų – dalį persodintų ląstelių organizmas priima kaip savo riebalinį audinį, o neprigijusios riebalų ląstelės yra išskaidomos, išnešiojamos ir pašalinamos iš organizmo.


Pooperacinis periodas ir gijimas  • Kadangi po operacijos prigyja tik dalis (apie 40 %) riebalų, todėl kosmetinis efektas gali būti nepakankamas ir po kiek laiko gali tekti kartoti procedūrą;

  • Kelias savaites po operacijos lūpos gali būti patinusios, galite jausti lūpų džiūvimą;

  • Atsiradusios kraujosruvos dažniausiai išnyksta per 2 savaites po operacijos;

  • Bent 2 savaites po operacijos negalima rūkyti. Karšti dūmai lėtina gijimo procesą.


Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.