Paburkę paakiai arba maišeliai po akimis – problema, kamuojanti daugelį ir ne tik darkanti estetinę išvaizdą, bet ir sukelianti fizinį bei psichologinį diskomfortą. Apatinių vokų plastika atliekama, kai iš vokų norima pašalinti odos perteklių ir riebalų maišelius.

Maišeliai po akimis atsiranda susilpnėjus riebalinius audinius laikančioms jungtims – akiduobėje esantys riebalai yra prilaikomi plonos membranos pagalba, kuri, bėgant laikui, silpsta, todėl riebalai tarsi nukara, sudarydami maišelius. Paburkusių paakių priežastys paprastai būna bėgantis laikas ir genetika.


Jei yra padidėję akį gaubiantys riebalai, po akimis susiformavusius maišelius, raukšles ir, jei reikia, odos perteklių, galima šalinti atliekant apatinių vokų korekciją.

Kaip atliekama operacija?


Apatinių vokų plastika, riebalų maišelių pašalinimas dažniausiai trunka apie valandą, taikant vietinę arba bendrinę nejautrą. Pjūvis dažniausiai atliekamas junginėje – vidiniame voko paviršiuje, pro kurį pašalinamas riebalinio audinio perteklius, o randeliai lieka nematomi. Jei problema yra ne tik maišeliai, bet ir susikaupęs apatinio voko odos perteklius, jis šalinamas atliekant pjūvius voko išorėje.

  • Dėl atliktos operacijos pirmas dienas gali susilpnėti regėjimas;

  • Po dviejų savaičių randeliai tampa sunkiai įžiūrimi, kraujosruvos dažniausiai išnyksta per kelias savaites, o patinimas gali išlikti kiek ilgiau;

  • Apie 4 savaites vengti aktyvios fizinės veiklos, nesportuoti.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.