Žastų odos patempimas atliekamas, norint pagerinti žastų srities estetinę išvaizdą, pašalinti odos ir riebalinio sluoksnio perteklių.

Žastų plastikos operacija atliekama norint nuo viršutinės rankos dallies pašalinti nukarusius audinius ir odą, kurie atsiranda dėl svorio pokyčių, mažo odos elastingumo, senėjimo ar paveldimumo, o būklės neįmanoma pataisyti sportuojant. Efektingiausias būdas padailinti žastų ir pažastų srities kontūrus, suteikti rankoms estetišką vaizdą bei jaunatvišką kontūrą – plastinė korekcija.

Žastų plastikos operacijos metu sumažinamas kabančios odos perteklius žastų srityje, įtempiamas ir išlyginamas formuojantis viršutinės rankos dalies formą pagrindinis palaikomasis audinys, pašalinamas viršutinėje rankos dalyje susikaupusių riebalų perteklius. Pjūviai daromi taip, kad būtų kuo mažiau pastebimi, o randas liktų vidinėje pusėje, kad jo nesimatytų. Koreguojant žastą randelis matosi pasukus rankas į šonus ar pakėlus jas į viršų.

Oda pašalinama kartu su poodžiu, norint pakontūruoti – siurbiamas riebalų perteklius. Pjūviai būna gana ilgi – nuo alkūnės iki pažasties, ir pažastyje.

Kaip atliekama operacija?


Žastų odos patempimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą ir trunka 2-3 valandas. Per operaciją pašalinamas laisvos odos perteklius. Pjūviai paprastai atliekami išilgai galūnės, stengiantis, kad pooperacinis randas būtų kuo mažiau pastebimas.

Pjūvis atliekamas žasto vidinėje-nugarinėje srityje. Pooperacinis randas pastebimas tik pakėlus ar atlenkus ranką į šoną. Operacijos metu sumažinamas kabančios odos perteklius žastų srityje, įtempiamas ir išlyginamas formuojantis viršutinės rankos dalies formą pagrindinis palaikomasis audinys, pašalinamas viršutinėje rankos dalyje susikaupusių riebalinio audinio perteklius. Po operacijos pacientai džiaugiasi sumažėjusiu rankų odos pertekliumi, padidėjusiu pasitikėjimu savimi, galimybe nešioti rūbus trumpomis rankovėmis ir būti tuo patenkintais.

Odos patempimo operaciją galima derinti su riebalų nusiurbimu. Kadangi nusiurbtose vietose riebalų ląstelės neatauga, net ir didėjant paciento svoriui, nauji riebalai tolygiai kaupiasi visame kūne.

Pooperacinė priežiūra ir gijimas  • Lygesnis, tvirtesnis rankų kontūras pastebimas iš karto po operacijas;

  • Pjūvio vietoje išliks nedidelis, plonas randas, kuris po opercijos pradeda blukti po 8-12 savaičių ir vėliau tampa itin mažai matomas;

  • Pooperacinius randus ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Žastų patempimo rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau jie nemaža dalimi priklauso nuo paciento gyvenimo būdo, mitybos ir fizinio aktyvumo;

  • Gijimo laikotarpiu reikia saugotis – dvi savaites po operacijos negalima rūkyti, kadangi rūkimas neigiamai veikia kraujotaką, o dėl to gali sutrikti žaizdų gijimas;

  • Privalu vengti fizinio krūvio, aktyvaus laisvalaikio, nesportuoti;

  • Operacija rizikinga sergant diabetu ir kitomis gretutinėmis ligomis – didesnė rizika, kad bus blogesnis gijimas;

  • Po operacijos 6–8 savaites reikia nešioti specialią kompresinę aprangą, o kas 2–3 dienas reikia daryti perrišimus;

  • Siūlai, jei naudoti ne tirpstantys, išimami po 2 savaičių;

  • Po operacijos, maksimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojamas individualios trukmės limfodrenažinio masažo kursas.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.