Šios operacijos dėka yra pagerinama šlaunų srities estetinė išvaizda, pašalinant odos ir riebalinio sluoksnio perteklių. Šlaunų odos patempimas ypač aktualus daug kūno svorio netekusiems pacientams, kuomet šlaunų srityje atsiranda odos ir likusio riebalinio sluoksnio perteklius.

Kaip atliekama operacija?


Šlaunų odos patempimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą ir trunka 2-3 valandas. Per operaciją pašalinamas laisvos odos perteklius. Pjūviai paprastai atliekami išilgai galūnės, stengiantis, kad pooperacinis randas būtų kuo mažiau pastebimas.

Pjūvis atliekamas šlaunies vidinėje srityje. Pooperacinis randas pastebimas tik iš šono, žiūrint iš priekio ar iš nugaros jo nematyti. Operacijos metu yra pašalinamas odos ir riebalinio sluoksnio perteklius šlaunų vidinėse srityse taip susiaurinant šlaunų apimtis ir suteikiant joms daugiau stangrumo. Neretai ši operacija yra kombinuojama kartu su kitų šlaunų sričių riebalų nusiurbimu, todėl šlaunims suteikiami dar gražesni kontūrai.

Odos patempimo operaciją galima derinti su riebalų nusiurbimu. Kadangi nusiurbtose vietose riebalų ląstelės neatauga, net ir didėjant paciento svoriui, nauji riebalai tolygiai kaupiasi visame kūne.

Pooperacinė priežiūra ir gijimas  • Lygesnis, tvirtesnis šlaunų kontūras pastebimas iš karto po operacijas;

  • Pjūvio vietoje išliks nedidelis, plonas randas, kuris po opercijos pradeda blukti po 8-12 savaičių ir vėliau tampa itin mažai matomi;

  • Pooperacinius randus ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šlaunų patempimo rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau jie nemaža dalimi priklauso nuo paciento gyvenimo būdo, mitybos ir fizinio aktyvumo;

  • Gijimo laikotarpiu reikia saugotis – dvi savaites po operacijos negalima rūkyti, kadangi rūkimas neigiamai veikia kraujotaką, o dėl to gali sutrikti žaizdų gijimas;

  • Privalu vengti fizinio krūvio, aktyvaus laisvalaikio, nesportuoti;

  • Operacija rizikinga sergant diabetu ir kitomis gretutinėmis ligomis – didesnė rizika, kad bus blogesnis gijimas;

  • Po operacijos 6–8 savaites reikia nešioti specialią kompresinę aprangą, o kas 2–3 dienas reikia daryti perrišimus;

  • Siūlai, jei naudoti ne tirpstantys, išimami po 2 savaičių;

  • Po operacijos, maksimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojamas individualios trukmės limfodrenažinio masažo kursas.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos:+37062688838.