Sėdmenis padidinti chirurginiu būdu dažniausiai siekia merginos, genetiškai turinčios plokštesnius sėdmenis ir norinčios apvalesnių formų, taip pat, numetusios daug svorio per trumpą laiką. Staiga atsikračius daug kilogramų, net ir jauname amžiuje, audiniai sukrenta ir sėdmenys pasmunka, todėl siekiančioms ilgalaikio tobulų sėdmenų efekto patraukliausiai skamba sėdmenų didinimo operacijos riebalais arba implantais.

Kadangi kiekvienos moters kūnas yra individualus, todėl ir sėdmenų dydis bei forma turėtų būti proporcingi viršutinei kūno daliai. Dėl to, atsižvelgiant į žmogaus kūno proporcijas, yra parenkamas operacijos tipas – vienoms užtenka švelniai pariesti sėdmenis suleidžiant riebalų, kitoms – dedami implantai.

Sėdmenų didinimas riebalais


Populiariausias būdas patobulinti sėdmenų dydį ir formą – persodinti savus riebalus. Tokios operacijos metu yra persodinami riebalai iš pilvo, juosmens, šlaunų sričių į sėdmenų viršutinę dalį. Ši operacija gali pastebimai pakoreguoti visą moters figūrą – pašalinti nepageidaujamų riebalų perteklių juosmens ir šlaunų srityse ir suteikti apvalesnę formą sėdmenims.

Svarbiausias akcentas, kalbant apie riebalų persodinimą, yra liemens, šlaunų ir pilvo formos korekcija, kurios metu naudojame paties paciento riebalines ląsteles. Riebalų perteklius paimamas iš kitų zonų – daromas riebalų nusiurbimas, kuriose yra riebalinio audinio perteklius ir persodinamas į sėdmenis, taip suteikiant tūrio ir pakeičiant sėdmenų formą ir riestumą. Kadangi prigyja vos 50 proc. persodintų riebalinių ląstelių, todėl operacijos metu tenka persodinti didesnį riebalinių ląstelių kiekį.


Pooperacinė priežiūra ir gijimas  • Įdėjus sėdmenų implantus, moterys gali gyventi įprastą gyvenimą;

  • Žinoma, po sėdmenų didinimo operacijos kurį laiką reiktų pasisaugoti – 2 savaites po operacijos nešioti specialius kompresinius drabužius;

  • Apie 2 mėnesius reikėtų vengti intensyvios fizinės veiklos, negulėti ant nugaros ir nespausti sėdmenų;

  • Galutinis operacijos rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kai dalis riebalų po persodinimo sunyksta, kitais atvejais – kai visiškai sugyja siūlės;

  • Praėjus 2-3 valandoms po operacijos moterys jau vaikšto;

  • Pacienčių pasitenkinimas operacijos rezultatais labai priklauso ir nuo jų pačių indėlio – geriausią efektą garantuoja gydytojų rekomendacijų laikymasis, pritaikyta mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.