Sėdmenis padidinti chirurginiu būdu dažniausiai siekia merginos, genetiškai turinčios plokštesnius sėdmenis ir norinčios apvalesnių formų, taip pat, numetusios daug svorio per trumpą laiką. Staiga atsikračius daug kilogramų, net ir jauname amžiuje, audiniai sukrenta ir sėdmenys pasmunka, todėl siekiančioms ilgalaikio tobulų sėdmenų efekto patraukliausiai skamba sėdmenų didinimo operacijos implantais.

Lieknoms moterims ir merginoms, kurios nori labai riesto sėdmens, bet neturi medžiagos – riebalų, kuriuos galima pasiurbti ir persodinti, tokiu atveju, dedami implantai. Visgi kuomet sėdmenys yra labai plokšti iš prigimties, mergina yra itin liekna ir beveik neturi riebalinio audinio, ar siekia turėti didesnius, vadinamuosius „braziliškus“ sėdmenis, norimam rezultatui pasiekti nepakanka vien tik kūno riebalų. Tokiu atveju rekomenduojama atlikti sėdmenų formos ir dydžio korekciją silikoniniais implantais, kuriais padidinama virštutinė sėdmenų dalis, išryškėja sėdmenų linija, padidėja riestumas. Operacija mūsų klinikoje atliekama visame pasaulyje pripažintu šiuolaikiniu metodu, kuomet implantas yra dedamas į patį raumenį – raumuo saugiai apgaubia implantą, taip neleisdamas jam išsprūsti, be to, neatrodo nenatūraliai. Šis metodas yra saugus ir užtikrina estetiškai patrauklų vaizdą.


Pooperacinė priežiūra ir gijimas  • Įdėjus sėdmenų implantus, moterys gali gyventi įprastą gyvenimą;

  • Žinoma, po sėdmenų didinimo operacijos kurį laiką reiktų pasisaugoti – 2 savaites po operacijos nešioti specialius kompresinius drabužius;

  • Apie 2 mėnesius reikėtų vengti intensyvios fizinės veiklos, negulėti ant nugaros ir nespausti sėdmenų;

  • Galutinis operacijos rezultatas matomas po 3-4 mėnesių, kai dalis riebalų po persodinimo sunyksta, kitais atvejais – kai visiškai sugyja siūlės;

  • Praėjus 2-3 valandoms po operacijos moterys jau vaikšto;

  • Pacienčių pasitenkinimas operacijos rezultatais labai priklauso ir nuo jų pačių indėlio – geriausią efektą garantuoja gydytojų rekomendacijų laikymasis, pritaikyta mityba ir pakankamas fizinis aktyvumas.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.