Krūtų pakėlimas – operacija, atliekama dėl bėgančio laiko sumažėjus odos stangrumui ir praradus jaunatvišką formą, krūtims nukarus po gimdymo ar atsikračius daug nereikalingo svorio.

Kaip atliekama krūtų pakėlimo operacija?


Krūtų pakėlimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą ir paprastai trunka iki 3 valandų. Krūtų pakėlimas neretai atliekamas kartu su krūtų didinimu implantais.

Yra kelios krūtų pakėlimo operacijos metodikos. Operacijos metodika kiekvienai moteriai parenkama individualiai, atsižvelgiant į krūtų formą, pasmukimo laipsnį ir moters pageidavimus. Jei krūtys yra nedaug pasmukusios, jų formą galima pakoreguoti lašo formos, arba vadinamaisiais „anatominiais“, silikoniniais implantais, darant pjūvį aplink spenelio areolę ir kartu pašalinant odos perteklių. Taip šiek tiek pakinta spenelio vieta, yra padidinamas krūties tūris, o randas lieka tik aplink spenelį.

Jei krūtys pasmukusios daugiau, reikia atlikti inkaro arba apverstos T formos pjūvį. Šis pjūvis leidžia pašalinti didesnį odos ir krūties liaukos perteklių, esantį apatiniame krūties poliuje. Po operacijos randas lieka aplink areolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi.

Per operaciją pakeičiama spenelio ir areolės vieta, pakeliama į viršų ir pašalinamas odos perteklius krūties apatinėje dalyje. Susiuvant žaizdą krūties kontūras pakeliamas į aukštesnę poziciją ir krūtis įgauna jaunatviškesnę formą.

  • Po krūtų pakėlimo operacijos pirmą parą pacientės praleidžia klinikoje;

  • 3 savaites po operacijos reikėtų nekelti sunkių daiktų aukščiau pečių juostos, kad žaizdos gerai gytų;

  • Pirmas mėnuo po operacijos reikalauja atsargumo ir priežiūros – po keleto dienų galima pradėti dirbti, nedarant labai įtemptų judesių. Labai svarbu pirmas savaites po operacijos nekilnoti rankų, kad implantai nepasislinktų iš savo vietų;

  • 4 savaites po operacijos visą parą privaloma dėvėti specialią liemenėlę;

  • Būtina vengti didesnio fizinio krūvio ir nesportuoti rekomenduojama 2 mėn.;

  • Patinimas krūtyse išlieka dvi – tris savaites;

  • Pooperacinį randą ne mažiau kaip pusę metų reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis liktų kuo mažesnis;

  • Randas paprastai išbąla per 2 metus;

  • Jei tos pačios operacijos metu buvo atliktas ir krūtų didinimas silikoniniais implantais, reikia laikytis šiai operacijai skirtų rekomendacijų.


 

Mūsų klinikos klientams suteikiame galimybę už plastines operacijas atsiskaityti išsimokėtinai ir be pabrangimo. Daugiau informacijos: +37062688838.