Krūtys išlieka vienu iš pagrindinių moteriškumo ir seksualumo simbolių, todėl didžioji dauguma moterų į plastikos chirurgą dėl krūtų operacijos kreipiasi norėdamos patikti sau – jaustis moteriškos, spinduoliuoti žavesį ir pastikėjimą savimi.

Daugiausiai pageidavimų ir nusiskundimų kyla dėl krūtų dydžio ir formos – pacientėms, nerimaujančioms dėl mažų krūtų, aktualus krūtų didinimas, o didesnių biustų savininkėms – krūtų mažinimas ir pakėlimas. Krūtų korekcija aktuali ir toms moterims, kurių krūtys dėl bėgančio laiko ar maitinimo krūtimi prarado stangrumą, nusileido ir suplokštėjo.

Visas minėtas pacientes vienija jaučiamas nepasitenkinimas ar net įgytas kompleksas dėl savo krūtų, menkinantis pasitikėjimą savimi bei savo kūnu ir neleidžiantis visavertiškai džiaugtis gyvenimu: dėvėti patinkančių drabužių, atsipalaiduoti paplūdimyje, jaustis užtikrintomis intymiame gyvenime.

Pirmas žingsnis pokyčių link – konsultacija su plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju. Atvykus į konsultaciją, gydytojas išklauso pacientės norų ir lūkesčių, atlieka pirminę apžiūrą ir matavimus, kad galėtų parinkti geriausiai tinkantį ir chirurgines galimybes atitinkantą implantų dydį.

Įgyvendinkite savo svajonę ir atverkite duris į visavertį bei pasitikėjimo savimi kupiną gyvenimą šiandien, o atsiskaitykite mažomis dalimis, pagal jūsų pasirinktą grafiką.