Veido, kaklo patempimas savaime ištirpstančiais PDO mezosiūlais – vienas paprasčiausių būdų sustabdyti pirmuosius senėjimo požymius, atjauninti savo išvaizdą. Tai aukso viduriukas tarp chirurginės veido patempimo operacijos ir injekcinių veido procedūrų.


Kuo ypatingas veido patempimas su PDO siūlais?


PDO siūlai įvedami su adatos pagalba į giliuosius hipodermos sluoksnius. Tempiant chirurginius siūlus, veido ar kaklo audiniai pakeliami, koreguojamas veido pasmukimas.

Prie vidinių audinių savaime prilipę siūlai ne tik patempia odą, bet ir skatina kolageno gamybą, suteikia odai stangrumo, elastingumo, mažina raukšles, atkuria jaunatvišką išvaizdą.

Šios procedūros metu koreguojama žandikaulio linija, formuojamas dailus veido ovalas. Su PDO siūlais gali būti atliekamas ne tik veido, skruostų, bet ir pasmakrės bei kaklo patempimas.


Veido patempimo su PDO siūlais privalumai


Greitai gyja. Po veido patempimo gali būti jaučiamas patinimas, tempimo jausmas – tai visiškai normalu. Taip pat pastebima mažiau mėlynių ir kraujosruvų, jos greičiau gyja, nelieka randelių. Oda visiškai sugyja per 1-2 dienas.

Saugi ir neskausminga. Veido ir kaklo patempimas atliekamas taikant vietinę nejautrą. Procedūra trunka apie 30 min, po jos pacientas gali vykti namo jau tą pačią dieną.

Suteikia natūralų efektą. Veidas koreguojamas itin saikingai – neiškraipomos veido proporcijos, mimikos, veidas tampa stangresnis. Po kurio laiko, jeigu atsiranda poreikis, procedūrą galima kartoti. Veido patempimas gali būti atliekama tiek vyrams, tiek ir moterims.


Dažniausiai užduodami klausimai


Kiek laiko matomas rezultatas?
Veido patempimo su PDO siūlais rezultatas išlieka maždaug metus laiko. Žinoma, tai priklauso nuo kiekvieno paciento atvejo. Mūsų klinikoje naudojami siūlai pamažu ištirpsta – rezorbuojasi. Jiems ištirpus procedūrą vėl galima kartoti.

Ar amžius turi įtakos procedūros rezultatams?
Kiekvieno žmogaus oda skirtinga, todėl nuo jos storumo ir suglebimo priklauso procedūros rezultatai. Visgi, veido patempimas nerekomenduojamas itin suglebusiai, raukšlėtai, metų pažymėtai odai, nes rezultato paprasčiausiai nesimatys. Tokiu atveju labiau padėtų chirurginė veido patempimo operacija.

Kokia yra pooperacinė priežiūra?
Po siūlų įvedimo keletą dienų reikėtų laikytis specialių rekomendacijų: veidą prausti tik švelniais, į viršų nukreiptais judesiais, jo nemasažuoti, miegoti ant nugaros, nedaryti išraiškingų mimikų.

Kada ši procedūra nerekomenduojama?
Koreguoti veido su PDO siūlais nerekomenduojama sergant autoimuninėmis, ūmiomis sąnarių, infekcinėmis, onkologinėmis ligomis. Taip pat šią procedūrą rekomenduojama atidėti, jeigu esate nėščia.