Atgal

Mezoterapija/biorevitalizacija + Dovana!

Vasaros metu yra itin svarbu pasirūpinti tinkama odos priežiūra. Kaip žinia, saulės spinduliai, karštas oras bei kiti faktoriai labai alina mūsų veido odą, ji netenka drėgmės, praranda natūralų švytėjimą ir gyvybingumą. Todėl reikia nepamiršti veido odą aprūpinti drėgme tiek kasdienėje rutinoje, tiek kreiptis į specialistus ir pasitelkti stipresnes priežiūros priemones – injekcines procedūras.

Šių procedūrų metu į Jūsų odą gali būti suleidžiama ne tik hialurono rūgštis. Dažnai į pagalbą yra pasitelkiami įvairių komponentų mišiniai. Jų sudėtyje yra odai reikalingų aminorūgščių, vitaminų, antioksidantų, filerių, mineralinių medžiagų.

Injekcinės procedūros kiekvienam pacientui yra parenkamos individualiai, priklausomai nuo esamų odos problemų ir poreikio. Pats tokio tipo procedūros atlikimo būdas padeda mišinių veikliosioms medžiagoms įsiskverbti būtent ten, kur reikia. Be to, suleidus naudingų komponentų mišinį po oda, veikliosios medžiagos išsilaiko ilgą laiką, taip pagerindamos odos atsinaujinimo procesus.

Procedūrų poveikis:

  • skatina audinių regeneraciją;

  • kolageno ir elastino sintezę dermoje, kas didindama odos elastigumą;

  • išlygina odos mikroreljefą, mimikos raukšles bei apsaugo nuo naujų susidarymo;

  • intensyviai drėkina;

  • bendrai gerina odos tonusą, lygina tekstūrą bei skaistina odą.


Specialius pasiūlymas Jums!


Perkant 3 mezoterapijos ar biorevitalizacijos procedūras iš karto - drėkinanti ir elastingumą gerinanti GEMOLOGY perlų ir deimantų procedūra DOVANŲ

Dovanos vertė 89 eur.

Registruotis procedūroms galite paskambinę „Fi Clinica“ telefonu +37062688838 arba parašę į [email protected]

* galioja iki liepos 31 d.

Fi Clinica

Registruokis konsultacijai arba susisiek