„Incognito” arba nematomi breketai – vidiniai dantų breketai, sukurti taikant naujausias technologijas ir yra tvirtinami prie vidinių dantų paviršiaus. Pacientai, kuriems ortodontinis gydymas taikomas „Incognito” breketais, nepatiria diskomforto dėl į akis krentančių breketų, be to, nereikia jaudintis dėl maisto likučių, kurie dažnai užstringa tarp vielučių, kadangi jų visiškai nematyti.

Nematomi breketai gaminami iš specialaus metalo lydinio individualiai kiekvienam pacientui, todėl,  atkartodami danties kontūrą tobulai priglunda prie dantų paviršiaus. „Incognito” breketai yra itin ploni ir plokšti, tačiau labai tvirti, todėl pacientas nejaučia didelio diskomforto kramtant maistą, o galutinis rezultatas džiugina taip pat, kaip ir po gydymo įprastais, išoriniais, breketais, nes „Incognito” breketai išsprendžia visas sąkandžio ir/ar kreivų dantų problemas. Naujausių kompiuterinių technologijų dėka galima itin tiksliai numatyti breketų klijavimo vietą ir krūvį, kuris teks dantims, o reguliuojant breketus jungiančių lankų tamprumą galima idealiai sulygiuoti dantis eilėje, pakoreguoti sąkandį ir pašalinti tarpus tarp dantų. Šią sistemą galima taikyti net ir sudėtingiausiais atvejais.

Gydymo kursas nematomais breketais įprastai trunka nuo 1,5 iki 2,5 metų ir ilgiau, priklausomai nuo individualaus paciento atvejo. Po breketų nuėmimo būtina nešioti reteinerius (nuimamas ortodontines plokšteles ar fiksuotus aparatus) tam, jog dantys ir/ar sąkandis negrįžtų į netaisyklingą padėtį.