Dantų laminatės „Componeer" – modernus, neskausmingas dantų korekcijos būdas, kurio dėka galima ne tik sukurti sveiką ir nepriekaištingai atrodančią šypseną, pašalinant dantų defektus, verčiančius kompleksuoti ne vieną, bet ir sukurti natūraliai tvirtus bei ilgaamžius dantis. Šypseną koreguojant „Componeer“ laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą ar pašalinti tarpus tarp dantų.

Tiesioginės kompozitinės laminatės „Componeer“ – tai aukštos kokybės, itin plonos specialios plokštelės, pagamintos iš nanohibridinio kompozito. Jos nepriekaištingai padengia priekinių dantų paviršių ir suteikia jiems natūralią gražią formą ir švytintį baltumą.

Nepriekaištingos šypsenos rezultatui pasiekti užtenka vos 1-2 vizitų pas gydytoją odontologą. Procedūra pradedama priekinių dantų patikrinimu ir būklės įvertinimu, tuomet parenkamas laminačių „Componeer“ atspalvis, kuris derėtų prie visų dantų, o naudojant specialų šabloną – reikiama laminačių forma. Protezuoti ruošiami dantys švelniai nušlifuojami, o tuomet dantų laminatės pritvirtinamos naudojant tas pačias medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Pagal paciento pageidavimus koreguojama dantų forma ir ilgis. Paskutinis procedūros etapas – dantų poliravimas. Jeigu dantų laminatės bėgant laikui nustoja blizgėti, jas galima poliruoti ir po procedūros šypsena vėl bus nepriekaištinga.