Pilnas dantų lanko atstatymas cirkonio keramikos vainikėliais, panaudojant 4 ar 6 implantus – dantų atkūrimo metodas, skirtas beveik visų arba visų dantų netekusiems pacientams. Šis metodas iš kitų išsiskiria tuo, jog maksimaliai atkuria tiek estetinę dantų išvaizdą, tiek jų funkciją – po atliktos procedūros pacientas jaučiasi ir atrodo tarsi su savais dantimis.

Procedūra leidžia atkurti dantis sriegiant tik 4 implantus vienam žandikauliui, vietoje įprastai naudojamų 6-8 implantų. Ant implantų fiksuojami dantų protezai, priešingai nei išimami, stabiliai laikosi burnoje, leidžia kramtyti net ir kietą maistą, be to, nereikia baimintis, jog kalbant, valgant ar juokiantis iškris. Atkūrus dantis ant implantų yra sustabdomas žandikaulio kaulo tirpimas, taip padedama išvengti ilgo ir ganėtinai sudėtingo kaulo atkūrimo proceso.

  • Procedūra atliekama vieno vizito metu, o laikinas protezas pritvirtinamas dar tą pačią arba kitą dieną po atlikto implantavimo.

  • Vieno žandikaulio dantys atkuriami ant 4 sriegiamų implantų, todėl galutinė kaina yra gerokai mažesnė, nei atliekant įprastą implantavimą.

  • Dažniausiai išvengiama ilgos ir sudėtingos sunykusio kaulo atkūrimo (augmentacijos) procedūros.

  • Lengvesnė priežiūra bei mažesnis diskomfortas nei išimamų protezų.


Procedūros eiga


Pirmiausia, konsultacijos su burnos chirurgu metu įvertinamas individualus paciento atvejis, padaroma panoraminė nuotrauka, sudaromas gydymo planas ir aptariamas būsimas rezultatas.

Antro vizito metu pašalinami likę dantys ir jų vietoje įsriegiami 4 implantai, ant kurių jau tą pačią arba kitą dieną (priklausomai nuo individualaus kiekvieno paciento atvejo) bus tvirtinamas laikinas protezas. Laikinas protezas gaminamas iš kokybiškų, aukštos kokybės medžiagų, todėl atrodo itin natūraliai. Pritvirtintas protezas stabiliai laikosi burnoje, todėl nereikia baimintis dėl iškritimo ar pasislinkimo galimybės.

Galiausiai, po 6-8 mėnesių, įsriegtiems implantams visiškai sugijus, laikini protezai keičiami nuolatiniais.