Dantų papuošalas – būdas suteikti šypsenai dar daugiau žavesio ir išskirtinumo. Kiekvienas pacientas gali pasirinkti iš daugybės skirtingų papuošalų pagal savo skonį ir atspindinčių savitą stilių.

Dantų papuošalai ne tik suteikia šarmo šypsenai, bet ir gali paslėpti nedideliu priekinių dantų defektus: pigmentines ar fluorozines dėmeles. Papuošalai nededami ant nesveikų, ėduonies pažeistų dantų. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms.

Dantų puošimas yra saugi, nesudėtinga, neskausminga ir greita, iki 20 minučių trunkanti, procedūra, kurios metu papuošalas klijuojamas ant sveiko, nepažeisto dantų emalio, nedarydamas jokios žalos dantims. Pirmąsias dienas po procedūros papuošalas gali jaustis, atrodyti, kad šiek tiek kliūva, tačiau vėliau nesukelia jokio diskomforto valgant, kalbant ar valantis dantis.

Papuošalo laikymosi trukmė yra nuo kelių mėnesių iki metų, priklausomai nuo burnos priežiūros, t.y. kad dantų papuošalai kuo ilgiau nenukristų, svarbu neliesti jo rankomis, atsargiai valgyti itin kietus ir rupius maisto produktus.