Įtemptas gyvenimo ritmas, stresas ir kitos įtampą keliančios priežastys veikia ne tik mūsų fizinę, bet ir dvasinę būseną. Gera sveikata ir ramybė jūsų mintyse leidžia džiaugtis gyvenimu, kokybiškai dirbti, pailsėti, rūpesčius spręsti racionaliai ir be streso. Vienas iš būdų ne tik atsipalaiduoti, nusiraminti, sustiprinti fizinę ir psichinę sveikatą, bet ir pasigražinti – veido ovalą modeliuojantis masažas.

 

Kuo ypatinga veido ovalą modeliuojanti masažo terapija?


Šio masažo metu yra veikiama periferinė ir centrinė nervų sistemos, limfinė ir tarpląstelinio skysčio sistemos, vyksta laimės hormonų sintezė, todėl jaučiamas itin gilus atsipalaidavimas, pasiekiama ramybės būsena. Šio masažo technika dar vadinama antistresine, itin giliai atpalaiduojančia, nes pašalina ne tik įtampą jūsų kūne, bet ir mintyse. Šis masažas padės atsigauti po sunkios dienos, atsikratyti nuovargio, leis užmiršti rutiną ir išlaisvins teigiamas mintis.

Fiziniai pojūčiai

Atliekant veido ovalą modeliuojantį masažą ne tik formuojamas veido kontūras, bet pašalinama įtampa pečių, kaklo, sprando srityje, atpalaiduojami gilieji ir mimikos raumenys, suaktyvinama kraujotaka, ląstelių atsinaujinimo procesai, šalinami toksinai. Atpalaiduojantis masažas mažina raumenų įtampą, suteikia naujų fizinių jėgų, taip pat sprendžia atonijos (suglebimo) problemą, veido oda tampa pastebimai gražesnė ir stangresnė.

Emociniai pojūčiai

Masažo metu pasiekiama būsena artima sveikam miegui arba meditacijai, pacientas jaučia ramybę ir lengvumą. Taikant šią masažo techniką sumažėja emocinio pobūdžio stresas ir jo sukeltos problemos – chroniškas nuovargis, dirglumas, nemiga, nervingumas, nerimas, apatija. Masažo metu juntamas emocinis pagerėjimas, suteikiama taip reikalingo optimizmo.

Veido ovalą formuojantis masažas itin efektyviai atstato raumenų tonusą, turi stiprų atpalaiduojamąjį ir stangrinamąjį efektą ir teigiamai veikia imuninę sistemą ir visą bendrą žmogaus savijautą:

Sumažina raumenų įtampą, juos atpalaiduoja;

Padeda nusiraminti, atsikratyti streso, nuovargio;

Mažina nemigos, nerimo sutrikimus, migreninius skausmus;

Pagerina medžiagų apykaitą, kraujo cirkuliaciją;

Veido oda pastebimai tampa stangresnė ir gražesnė.

 

Kam gali būti atliekamas masažas?


Pirmiausia masažas skirtas tobulam veido ovalui modeliuoti, odos suglebimui mažinti ir ankstyvam senėjimui pristabdyti. Atpalaiduojantis veido ovalą formuojantis masažas rekomenduojamas ir tiems, kuriuos kankina veido raumenų spazmai, migrena. Taip pat jaučiant kaklo ir pečių juostos įtampą, patiriantiems daug streso ar tiesiog pasiilgusiems gerų emocijų ir gilaus atsipalaidavimo.

 

Kaip atliekamas veido ovalą modeliuojantis masažas?


Masažas gali būti atliekamas kaip vienkartinė atpalaiduojanti terapija, kurios metu formuojamas veido kontūras. Norinti pasiekti ilgalaikių rezultatų, rekomenduojamas procedūrų kursas. Terapija trunka apie 60 min. Kaina: 49 Eur.