Bėgantis laikas, greitas gyvenimo tempas, žalingi įpročiai ir aplinkos veiksniai neišvengiamai palieka žymes mūsų odoje – pastebime, jog oda praranda elastingumą ir strangrumą, po truputį ima smukti žemyn, odą ima vagoti raukšlės, kurios vis gilėja. Nors bėgančio laiko nesustabdysime, tačiau senėjimo procesus pristabdyti galima profesionaliomis kosmetologinėmis ir dermatologinėmis veidos odos procedūromis, kurios papildo už mūsų odos grožį ir sveikatą atsakingų kolageno, elastino bei hialurono rūgšties rezervuarus bei leidžia ilgiau džiaugtis skaistesne, elastingesne ir lygesne oda.

Stangrinanti veido odos procedūra papildo odos drėgmės šaltinio hialurono rūgšties ir grožio baltymo kolageno atsargas, taip padėdama spristabdyti senėjimo procesus ir grąžinti odai stangrumą, elastingumą ir lygumą. Procedūros metu naudojami preparatai pripildo odą gyvybiškai svarbia drėgme, tonizuoja, gerina odos struktūrą, stimuliuoja kolageno ir elastino skaidulų sintezę.

Procedūros pradžioje atliekamas makiažo, susikaupusių nešvarumų ir riebalų pertekliaus pašalinimas. Ant švarios odos tepamas specialus gelis, sustiprinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą – preparatas švelniai įmasažuojamas į odą. Odos stangrinimas pradedamas hialurono rūgšties ir paakių serumų įmasažavimu į veido odą ir paakių zoną.  Kitame etape atliekamas veido odos stangrinimas. Procedūros pabaigoje, norint suteikti odai kiek įmanoma daugiau stangrumo, į veido odą įmasažuojamas stangrinantis ir giliai drėkinantis kremai, atliekamas taškinis Shiatsu ir stangrinantis veido masažai.

Poprocedūriniam poveikiui sustiprinti jūsų kosmetologė gali rekomenduoti specialių priemonių veido odos priežiūrai namuose.