Ar jūsų oda prarado stangrumą, yra papilkėjusi, ima ryškėti vis daugiau raukšlelių, o įprasti veido kremai ir procedūros neveiksmingi? Susigrąžinkite jaunystę su revoliuciją grožio srityje sukėlusiais japoniškais veido masažais. Vienas populiariausių – Kobido masažas, skirtas pristabdyti senėjimo procesus ir atjauninti jūsų odą.

Kur slypi šio stebuklingo masažo paslaptis? Tai giliomis japoniškomis tradicijomis apipinta unikali grožio, jaunystės ir sveikatos išsaugojimo masažo technika. Ne veltui šis masažas dar vadinamas imperatoriškuoju, nes imtas taikyti būtent Japonijos imperatorienei su tikslu sugrąžinti jos grožį ir jaunystę.

 

Kaip atliekamas Kobido masažas?


Terapinį Kobido masažą mūsų klinikoje atlieka tik patyrusios sertifikuotos masažo terapeutės, todėl galime patikinti, jog masažas bus atliktas itin profesionaliai.

Kobido technika orientuota į veido atjauninimą ir „liftingo“ efektą. Masažas paremtas japonų medicinos ir skirtingų manualinės terapijos (anma ir akupunktūros) technikomis, todėl norint jį tinkamai atlikti, reikia tiksliai žinoti masažui būdingas ypatybes.

Kobido masažo metu kompleksiškai masažuojamas sprandas, kaklas, veidas ir galva. Šios technikos specifiškumas – greitais, švelniais, smūginiais ir ritmingais pirštų prisilietimais pirmiausiai stimuliuojama nervų sistema, tonizuojami raumenys ir skatinama kraujo bei limfos apykaita, atjauninamos odos ląstelės, sumažinama jungiamųjų audinių įtampa, pasiekiamas gilus ne tik jūsų kūno, bet ir minčių atsipalaidavimas. Jau po pirmojo seanso yra pastebimas akivaizdus veido pastangrėjimas ir jaunesnės odos efektas.

 

Kobido veido masažai jūsų jaunystei


Veido ir kūno masažai jau nuo seno garsėja kaip odai jaunystę sugrąžinančios procedūros. Kompleksiškai atliekant Kobido masažus akivaizdžiai pagerinama odos išvaizda – ji tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė. Be to, suvienodinama odos spalva, sumažėja maišeliai po akimis. Galima išskirti šias pagrindines Kobido masažo naudas:

 • Stabdo senėjimo procesus. Japoniškas Kobido masažas sumažina raukšles, nes tonizuoja ir stiprina veido raumenis. Stipresni veido raumenys mažina odos suglebimą, pakelia liūdnus lūpų kampučius, skruostus, formuoja veido formą ir dailina dvigubą pasmakrę.

 • Skaistina odą, sulygina jos spalvą. Tinkamai atliekamas masažas pagerina jūsų veido odos kraujotaką, skatina medžiagų apykaitą. Dėl šios priežasties geriau ir greičiau įsisavinamos naudingosios medžiagos, veido oda tampa skaisti ir švytinti.

 • Normalizuoja odos drėgmės balansą. Kobido masažo metu sukuriamas tam tikras odą nuo išsausėjimo saugantis barjeras. Būtent dėl jo jūsų oda tampa minkštesnė, geriau išsauganti taip reikalingą drėgmę.

 • Atpalaiduoja ir tonizuoja įsitempusius raumenis. Masažuojami veido raumenys skatina deguonies ir naudingųjų medžiagų prisotinimą. Ši veido procedūra atpalaiduoja ne tik raumenų įtampą, bet ir suteikia jums energijos, žvalumo.

 • Išvalo toksinus ir gilius nešvarumus. Specialūs stipresni masažo judesiai kelia odos temperatūrą, kuri suaktyvina limfos sistemą. Dėl šios priežasties iš odos pašalinami toksinai ir giliai esantys nešvarumai.


Dažniausiai užduodami klausimai:


Ar man tinkamas Kobido masažas?

Japoniškus masažas skirtas įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, siekiantiems suteikti savo odai stangrumo ir sumažinti mimikos raukšleles, pagerinti kraujos ir limfos apytaką, tonizuoti veido raumenis ir atpalaiduoti kaklo bei pečių juostą.

Kobido masažas nerekomenduojamas vyrams su barzdomis, nėščiosioms, sergant akne, esant pakilusiai temperatūrai ar ūmioms uždeginėms reakcijoms organizme.

Kaip atliekama masažo terapijos procedūra?

 • Kobido masažas atliekamas tam tikrais žingsniais:

 • Visų pirma nuvaloma ir tonizuojama veido oda – atliekamas demakiažas.

 • Atliekamas odos šveitimas (pilingas) ir pašalinamos negyvos odos ląstelės.

 • Atsižvelgus į kliento odos būklę, parenkamas serumas, kuris įvedamas sonoferezės metodu.

 • Kobido masažo terapija.

 • Procedūra užbaigiama veidą palepinant liftinguojančia veido kauke ir terapeutės rekomendacijos į namus.


Kokia masažo trukmė?

1,5 val. ir ilgiau. Siekiantiems geriausio rezultato, rekomenduojame atlikti 5 procedūrų kursą ir palaikomuosius seansus procedūrą kartojant 2 kartus per mėnesį.

Kada imsiu matyti rezultatą?

Po masažo reikėtų gerti daug vandens, kuris padės greičiau pašalinti toksinus ir drėkins odą iš vidaus. Rezultatas – lygesnė, stangresnė oda jau po pirmojo masažo. Po viso masažo kurso pastebėsite padidėjusį veido raumenų tonusą, ryškesnius veido bruožus ir išryškėjusį veido ovalą.