Karboksiterapija – viena efektyviausių ir saugiausių procedūrų šiuolaikinėje kosmetologijoje. Inovatyvus aktyviųjų ingredientų kompleksas, patvirtintas klinikiniais tyrimais ir notifikuotas Europos kokybės standartui CPNP yra saugus bei užtikrina greitą ir efektyvų rezultatą jau po pirmos procedūros.

 

Kuo ypatinga karboksiterapija?


Procedūra padidina deguonies srautą į audinius. Kuo daugiau deguonies patenka į audinius, tuo didesnis šlakų ir toksinų pašalinimas iš audinių.

Pagerėja kraujotaka, limfos nutekėjimas.

Suaktyvėja ląstelių metabolizmas ir mikrocirkuliacija, stimuliuojama ląstelių energija, aktyvuojami fibroblastai, kurie skatina kolageno skaidulų atsinaujinimą.

 

Neinvazinės karboksiterapijos poveikis odai


Neinvazinė karboksiterapija skirta priešlaikinio senėjimo prevencijai, gilių ir smulkių raukšlelių mažinimui, odos elastingumui ir tonusui gerinti, patamsėjusių ir paburkusių paakių odos būklei gerinti, veido ovalo korekcijai, išsiplėtusių porų, aknės randelių mažinimui, papilkėjusios odos skaistinimui.

Karboksiterapjos poveikis – greitas liftingas, odos regeneracija ir prisotinimas deguonimi, matomas raukšlių sumažėjimas, odos tonuso ir elastingumo padidėjimas, intensyvus drėkinimas, antioksidacinė apsauga, odos regeneracija po saulės nudegimo, detoksikacija, odos spalvos ir tekstūros pagerinimas, skaistinamasis efektas, išsiplėtusių porų valymas.

Procedūra greita ir efektyvi, rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros. Ilgalaikiam rezultatui pasiekti reikalingas 4-6 procedūrų kursas kas 2 savaites.

 

Kada atliekama karboksiterapija?


Po plastinių veido operacijų (po siūlų išėmimo praėjus 21 dienai).
Efektyviai kombinuoto veido valymo procedūrai.
Odos atjauninimui.