Vanduo – elementas, lemiantis ne tik mūsų bendrą savijautą, bet ir darantis įtaką mūsų išvaizdai. Vos tik organizmui ima trūkti drėgmės, imame pastebėti odos pokyčius – šerpetojimą, pleiskanojimą, odos papilkėjimą, atsirandančius sausus plotus odoje, niežėjimą. Visi šie požymiai – kelias į ankstyvą senėjimą ir palankios terpės odos problemoms susidarymą.

Netiesa, jog odą drėkinti reikia tik šiltuoju metų sezonu – odos drėkinimas yra itin svarbus procesas ištisus metus. Kiekvienu metų laiku mūsų oda patiria stresą – vasarą kenčia nuo kaitrių saulės spindulių, dulkių, padidėjusio prakaitavimo, o žiemą ir rudenį yra alinama sausu, uždarose patalpose cirkuliuojančiu, oru, staigiais temperatūrų pokyčiais, iš prastai vėdinamos šiltos patalpos išėjus į šaltį, žvarbaus vėjo. Viso to pasekmė – pavargusi, sudirgusi, uždegimams neatspari oda, sukelianti ne tik estetinės išvaizdos, bet ir ankstyvo senėjimo (raukšlių gilėjimo, naujų raukšlelių atsiradimo, elastingumo ir stangrumo mažėjimo) problemas.

Norint pasirūpinti savo oda, atgaivinti ir aprūpinti ją gyvybiškai svarbia drėgme, rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalias kosmetologines ir dermatologines veidos odos procedūras, kurios grąžins odai taip reikalingą drėgmę, skaistumą, elasingumą ir atitolins senėjimo procesus.

Intensyviai drėkinanti veido odos procedūra atstato odos vandens pusiausvyrą ir pažeistą odos hidrolipidinę plėvelę, papildo vandens rezervuarus odoje, išlygina nuo dehidratacijos atsiradusias paviršines raukšles.

Procedūros pradžioje atliekamas makiažo, susikaupusių nešvarumų ir riebalų pertekliaus pašalinimas. Ant švarios odos tepamas specialus fluidas, sustiprinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą – preparatas švelniai įmasažuojamas į odą. Odos drėkinimas pradedamas hialurono rūgšties serumo įmasažavimu į veido odą ir paakių zoną. Kitame etape ant veido užtepama speciali, giliai drėkinanti, kaukė. Procedūros pabaigoje, norint suteikti odai maksimalų drėkinimą, į veido odą įmasažuojamas giliai drėkinantis kremas, atliekamas klasikinis 20 min. veido masažas.

Poprocedūriniam poveikiui sustiprinti jūsų kosmetologė gali rekomenduoti specialių priemonių veido odos priežiūrai namuose.