Makšties siaurinimas lazeriu – procedūra, skirta moterims, kurioms po gimdymo, patirtų traumų ar dėl įgimtų patologijų dingsta makšties audinių elastingumas ir tonusas, kas lemia šlapimo nelaikymą bei lytinio gyvenimo teikiamo džiaugsmo praradimą.

Sumažėjęs makšties sienelės stangrumas yra itin dažna, tačiau viešai nediskutuotina problema, sukelianti ne tik fizines, bet ir psichologines problemas. Dauguma moterų, kenčiančių nuo sumažėjusio makšties sienelių stangrumo keliamų problemų, apie tai nedrįsta kalbėti viešai ir ieškoti pagalbos, todėl bando susigyventi su patiriamu diskomfortu.

Šiuolaikinių technologijų dėka šią problemą galima išspręsti greitai, saugiai, neskausmingai ir be chirurgo įsikišimo – modernaus lazerio dėka. Lazerio skleidžiami spinduliai veikia makšties sienelę, skatindami kolageno ir elastino, atsakingų už makšties sienelių stangrumą, gamybą, receptorių jautrumo padidinimą.

Po procedūros pagerėja lytinio gyvenimo kokybė, nebejaučiamas skausmas lytinių santykių metu, makštis tampa stangresnė ir ne tokia laisva, dingsta stresinio šlapimo nelaikymas.