Ginekologinės problemos – itin opios, tačiau visuomenėje nediskutuotinos problemos, apsunkinančios kasdienį moters gyvenimą ir trukdančios mėgautis jo teikiamais malonumais. Modernių technologijų ir patyrusių gydytojų dėka galima atsikratyti visaverčiu gyvenimu džiaugtis trukdančių, psichologinį ir fizinį diskomfortą keliančių problemų. Ginekologinės operacijos išspręs jūsų problemas ir sugrąžins pasitikėjimą savimi ir savo kūnu.

Visos ginekologinės operacijos mūsų klinikoje atliekamos profesionalių medicinos ekspertų. Galvodami apie moters sveikatą ir komfortą stengiamės pasirūpinti net menkiausiomis smulkmenomis. Užtikriname visišką konfidencialumą, puoselėjame atidumą, vadovaujamės naujausiomis medicininėmis rekomendacijomis, pagrįstomis moksliniais tyrimais.

Mūsų klinikoje atliekamos šios operacijos ir procedūros: histeroskopija, gimdos kaklelio amputacija (konizacija), makšties siaurinimas, lytinių lūpų plastika, makšties ir tarpvietės plastika. Taip pat gydome šlapino nelaikymą bei galime padėti pagerinti ir jūsų lytinį gyvenimą.