Per dieną žmogus netenka 40-150 plaukų, tačiau dėl įvairių priežasčių šis skaičius gali gerokai išaugti. Reakcinis plaukų slinkimas – problema, kamuojanti tiek moteris, tiek vyrus, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Kiekvienas plaukų slinkimo atvejis yra individualus ir gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: kartais tai nulemia netinkamai pasirinktos plaukų priežiūros ir formavimo priemonės, per dažnas plaukų tiesinimas, garbanojimas ir džiovinimas, tačiau kur kas dažniau plaukų sveikata priklauso nuo bendros žmogaus organizmo būklės. Reakcinio plaukų slinkimo atsiradimui įtakos turėti gali patiriamas stresas, didelis šokas, nesubalansuota mityba, chirurginės operacijos, gimdymas ar hormonų pokyčiai, įvairios ligos ir uždegiminiai procesai organizme, medikamentų vartojimas, griežtos dietos. Be to, moterims, kaip ir vyrams, gali pasireikšti androgeninis plikimas, nulemtas hormonų pertekliaus. Reikia turėti omenyje, kad negydomas plaukų slinkimas savaime gali ir nepraeiti, o pasekmės būti liūdnos – grėsti nuplikimas.

Mezoterapija plaukams – tai paprasta, tačiau itin veiksminga procedūra, skirta reakciniam plaukų slinkimui bei androgeniniam plikimui gydyti ir atstatyti silpnus, lūžinėjačius, gyvybę praradusius plaukus trūkstamais vitaminais ir maistingomis medžiagomis. Mezoterapija plaukams atliekama į pagalbą pasitelkiant smulkias adatėles, kurių pagalba į galvos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai – mezoterapiniai kokteiliai, specialiai subalansuoti galvos odai, maitinantys plaukų folikulus, gerinantys kraujo ir deguonies tiekimą galvos odoje ir jau po pirmos procedūros suteikiantys akivaizdų plaukų būklės pagerėjimą.

Mezoterapinis gydymas gali būti atliekamas nuo kelių iki keliolikos kartų, priklausomai nuo kiekvieno paciento individualaus atvejo bei plaukų būklės.