Bėgantis laikas, aplinkos veiksniai, gyvenimo būdas – esminiai faktoriai, darantys įtaką mūsų bendrai sveikatos būklei ir, be abejo, išvaizdai. Kokia veikla užsiimame, ar daug keliaujame, kiek laiko skiriame miegui, kokiais mitybos įpročiais vadovaujamės, ar turime žalingų įpročių – visa tai atsispindi mūsų odoje ir dažnais atvejais pagreitina senėjimo procesus bei vis ryškėjančius senatvės požymius.

4D odos atjauninimas lazeriu – šiuo metu populiariausių dermatologijos paslaugų viršūnėje karaliaujanti ir perversmą grožio industrijoje sukėlusi procedūra, kurios rezultatai prilyginami injekcijų poveikiui ar net plastinėms operacijoms. Pasaulyje žinomi specialistai šią nechirurginę procedūrą pripažino kaip itin saugią, neskausmingą ir efektyvią odos atjauninimo priemonę, suteikiančią ilgalaikį ir ypatingai džiuginantį rezultatą.

Dažniausiai dėl 4D veido atjauninimo kreipiasi 30-60 metų amžiaus pacientai, pradedantys pastebėti senėjimo požymius: mažėjantį odos elastingumą, raukšlelių pagilėjimą arba jau turintys ryškias mimikos raukšles, suglebusią odą, bet nenorintys kreiptis į plastikos chirurgą. Procedūrą atliekant tuomet, kai odos senėjimo požymiai dar nėra labai ryškūs, vėliau prireikia gerokai mažiau pastangų, norint išlaikyti gražią ir švytinčią odą.

Norint atjauninti odą, neužtenka atjauninti tik jos paviršiaus. 4D procedūros metu moderniu dermatologiniu lazeriu, skirtingų bangų impulsais, oda visiškai neskausmingai ir nepaliekant šalutinių efektų yra atjauninama visuose jos sluoksniuose. Pavadinimas 4D kilo iš to, jog naudojant skirtingai odą veikiančius antgalius, procedūra atliekama keturiais etapais, taip suaktyvinant odos baltymo – kolageno, atsakingo už odos stangrumą, elastingumą bei atsinaujinimą, gamybą.

Iškart po procedūros pacientai džiaugiasi stangresne, elastingesne, lygesne bei labiau švytinčia oda, išnykusiomis smulkiomis ir net gilesnėmis veido raukšlėmis, o laikui bėgant poveikis vis gerėja. Be to, poprocedūrinis laikotarpis yra labai lengvas – porą dienų išlieka paraudimas, oda gali papleiskanoti. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, kadangi po jos nedidėja odos jautrumas saulės spinduliams.

Siekiantiems ilgalaikio efekto, rekomenduojama pakartotinė procedūra per 2 mėnesius nuo pirmosios atlikimo.