Redermalizacija – perversmą grožio pasaulyje sukėlusi injekcinė procedūra, atliekama Xela Rederm šveicariškais preparatais, sukurtais pagal unikalią formulę – hialurono ir gintaro rūgščių kombinaciją, efektyviai kovojančią su senėjimo požymiais, atgaivinančią ir pamaitinančią visų tipų odą. Procedūra labai tinka sausos, jautrios ir lengvai pažeidžiamos odos savininkams, kadangi nesukelia jautrumo ir alerginės reakcijos, oda nepatinsta.

Gintaro rūgštis itin vertinama dermatologijos sferoje dėl savo regeneracinių ir odą raminančių savybių. Gintaro rūgštis skatina odos ląstelių atsinaujinimą, atkuria sutrikusias ląstelių funkcijas, pagerina mikrocirkuliaciją, slopina uždegiminius procesus ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, kas stabdo senėjimo procesus ir pagerina odos tonusą ir būklę.

Hialurono rūgštis – preparatas, veikiantis odą iš vidaus, sujungdamas vandenį, drėkindamas ir tonizuodamas ją, kas sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat, aplink lūpas esančias raukšles ir suteikia odai taip reikalingos drėgmės.

Gintaro ir hialurono rūgštys veikia viena kitą papildydamos, todėl jų derinys garantuoja dvigubai didesnį efektą nei naudojant vien hialurono rūgštį.

Po procedūros pacientai džiaugiasi skaistesne, elastingesne ir lygesne oda, be to, oda tampa drėgnesnė, sumažėja raukšlių gylis arba visai išnyksta smulkios raukšlelės, pagerėja aknės pažeistos odos būklė, pristabdomi fotosenėjimo procesai.