Natūralus veido odos atjauninimas – įmanomas. Siekiantiems natūralumo – plazmoliftingas (trombocitais praturtinta plazma) – inovatyvus ir itin veiksmingas būdas atgaivinti, atjauninti odą ir paskatinti jos regeneraciją be chirurgo įsikišimo ar cheminių medžiagų – tik naudojant savo kraujo plazmą.

Procedūros metu iš paciento venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, iš kurio specialiu prietaisu išgaunamas kraujo kūnelių koncentratas, praturtintas trombocitais ir augimo faktoriais – tai padeda odai atsinaujinti, skatina kolageno gamybą, veiksmingai pagerina veido odos būklę, padeda sumažinti ar panaikinti pigmentines dėmes, smulkias raukšleles, randus, gydyti rožinę, aknę, užpildyti gilesnes raukšles, paskatinti žaizdų gijimą. Procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai, todėl natūralus veido odos atjauninimas yra visiškai saugi ir nesukelianti alerginės reakcijos procedūra. Procedūra yra pakankamai neskausminga, o jautresniems pacientams gali būti taikomas vietinis nuskausminimas specialiu kremu.

Plazmoliftingo procedūra gali būti atliekama ir siekiant pagerinti moterų lytinio gyvenimo kokybę – po makšties atjauninimo procedūros frakciniu lazeriu.