Bioreparacija – „Aquashine“ – odos atgaivinimo procedūra, skirta savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymui, odos atjauninimui su hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie drėkina odą iš vidaus, sumažina raukšleles, skatina odos ląstelių regeneraciją, stimuliuoja nuosavos, odoje jau esančios, hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją, oda tampa stangresnė, elastingesnė ir natūraliai švytinti.

Bioreparacija – „Aquashine“ dermatologijos pasaulyje laikoma viena veiksmingiausių procedūrų, kadangi jos metu naudojamas itin efektyvus vienas kitą papildančių hialurono ir peptidų junginys. Peptidai – baltyminė medžiaga, atsakinga už organizme vykstančių procesų normalizavimą. Dirbtiniu būdu atkurti komponentai skatina odos ląstelių regeneravimą, o tai, savo ruožtu, užtikrina intensyviausią epidermio atjauninimą, skatina vidaus procesų aktyvinimą ir dermos ląstelių atsinaujinimą. Hialurono rūgštis – preparatas, veikiantis odą iš vidaus, sujungdamas vandenį, drėkindamas ir tonizuodamas ją, kas sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat, aplink lūpas esančias raukšles ir suteikia odai taip reikalingos drėgmės.

Po procedūros matomas akivaizdūs „Push up“ (pakėlimo) ir „Anti age“ (senėjimo procesus standantys) rezultatai –  veido atjaunėjimo efektas, lyginamas net su greitu nechirurginiu odos patempimu – sumažėja arba iš vis išnyksta raukšlelės, oda įgauna natūralų švytėjimą, tampa elastingesnė ir švelnesnė. Procedūros dėka normalizuojasi riebalų sekrecija, sutraukiamos poras ir sumažėja bėrimas.