Hialurono rūgšties injekcijos – modernus nechirurginis gydymo būdas, skirtas pagerinti odos būklę, pristabdyti senėjimo procesus, išlyginti raukšleles ir suteikti taip reikalingos drėgmės. Oda tampa lygesnė, skaistesnė ir stangresnė jau po pirmosios procedūros, o rezultatas išlieka net iki 9 mėnesių.

Didžiausias gražios ir sveikos odos priešas – bėgantys metai. Kartu su jais pasireiškia mūsų genuose užkoduotas „chronologinis senėjimas”, ir įvairūs žalingi odą alinantys veiksniai bei įpročiai. Pavyzdžiui, nesaikingas mėgavimasis saulės ar soliariumų spinduliais, rūkymas, nesubalansuota mityba, aplinkos užterštumas. Tuomet žmogaus organizmui pritrūksta reikalingų mitybinų-statybinių medžiagų arba odą išvargina laisvųjų radikalų atakos, tad jaunystėje nuolat atsinaujinęs audinys palaipsniui išplonėja, odos sluoksnius jungianti tvirta ir elastinga baltyminė struktūra ima trūkinėti, o svarbių medžiagų, palaikančių audinio drėgmę ir stangrumą, biosintezė gerokai sumažėja.

Gera žinia, jog šiuolaikininės modernios medicinos dėka galime ganėtinai lengvai atgaivinti odą ir pristabdyti senėjimo procesus. Hialurono rūgšties injekcijos veikia odą iš vidaus, sujungdama vandenį, drėkindama ir tonizuodama ją. Ši procedūra sumažina ar visiškai panaikina nosies, lūpų, tarpuakio, taip pat, aplink lūpas esančias raukšles.

Be to, preparatu galima patobulinti veido simetriją – suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą. Po injekcijų veido oda tampa skaistesnė, lygesnė, elastingesnė, išsaugoma natūrali veido mimika.