Nagų grybelis – viena dažniausių užkrečiamų infekcinų ligų, kuri sukelia ne tik estetines problemas, bet ir pažeidžia nago plokštelę: nagas sustorėja, pasikeičia jo splava ir struktūra. Negydomas grybelis gali išplisti į aplinkines sritis (pėdas, blauzdas, kt.) ir sukelti odos infekciją – oda išsausėja, tampa jautri, ima pleiskanoti, vargina niežėjimas, gali atsirasti opos. Dažniausiai nagų grybeliu užsikrečiama viešose drėgnose vietose: pirtyse, baseinuose, viešuose dušuose (sporto salėse, viešbučiuose, spa centruose) ir ten, kur naudojama bendra avalynė: boulinge, čiuožykloje ant ledo, nuomojantis riedučius. Nagų grybelio atsiradimą lemti gali ir netinkama avalynė: per maža, neleidžianti kvėpuoti odai, taip pat nagų traumos.

Nagų grybelis įprastai gydomas geriamais vaistais, išorinio vartojimo tepalais ir chirurginiu būdu, tačiau siekiant gydymo procesą sutrumpinti ir palengvinti, rekomenduojama gydymui pasitelkti ir modernius, pagal naujausias technologijas kurtus lazerius, kurie saugiai ir efektyviai pagerina nagų būklę.

Nagų grybelio gydymas lazeriu – veiksminga ir saugi procedūra, kurios metu galingo lazerio skleidžiamos  šviesos pluoštas susigeria į pažeisto nago plokštelę ir virsta šiluma, įkaitinančią pažeistą vietą iki 40-50 laipsnių, kuri suardo nagų grybelio baltymus ir mikroorganizmai žūsta.

Gydymo lazeriu procedūrų kurso trukmė priklauso nuo pažeistų nagų kiekio, ligos įsisenėjimo ir pažeidimo lygio, kurią nustato gydytojas dermatovenerologas, įvertinęs individualų atvejį ir stebėdamas gydymo eigą.